Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kilátástalan a jövőnk?

Figyelt kérdés

32 éves nő vagyok, a férjem 44 éves.

Úgy éreztem mindig is, hogy Ő az életem szerelme. Hatalmas szerelemmel, örömmel, tele szép kilátásokkal kezdtük a kapcsolatunkat. 4 teljesen sikertelen lombikon vagyunk túl. 13 egészségesnek tűnő megtermékenyített petesejtemből egyetlen egy sem indult osztódásnak, nem lett embriónk. Az orvos szerint nagyon nagy eséllyel a férjem hibája miatt, de ő sem tudta megmondani biztosan.

Ez engem annyira elszomorított, hogy teljesen depresszióba estem. Kisírtam a köldökömet is már, és teljesen kikeltem önmagamból. Olyan dolgokat csinálok, mint előtte soha...

Unszolásomra a férjem csináltatott egy spermium fragmentációs vizsgálatot az Istenhegyi géndiagnosztikai központban, de az sem adott választ a miértjeinkre.

Genetikai vizsgálaton is voltunk, és egyikünknél sem találtak semmi problémát.

Ő már ott tart, hogy neki már a gyerek nem is ajándék, így már neki nem is kell, meg amúgy is túlnépesedés van, etc...

Ezzel ő el is intézte. De én már annyira megőrültem, hogy akár félre is lépnék, hátha teherbe esek, vállalnám egyedül is akár....

Tényleg nagyon mélyen vagyok most...

Teljesen megromlott a kapcsolatunk is, folyton gyaláz és cinikus velem. Soha nincs már egy dícsérő szava sem, hiába csinosítom ki magam.

Sokszor olyan önfejű, kierőszakolja a bocsánatkérést a semmiért, de neki még az sem elég ha bocsánatot kérek! Elmondatja velem nagyon sokszor, már sírva, könyörögve kérek bocsánatot, neki sokszor még az sem elég! Már hetek óta nem volt szex, pedig nagyon kívánnám.

Teljesen beteg vagyok, és szégyenkezem. Pszichológushoz nem tudok elmenni.


2019. jan. 6. 01:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
#19-"eske", a magyar köznyelvi használatban teljesen oké. Eredeti jelentéstartalmában ma már alig használja bárki. Egy nyelv folyamatosan formálódik, alakul, de máskor próbálj meg a kérdés témájánál maradni ahelyett, hogy itt okoskodsz.
2019. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!