Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem hogy párom kissé, , hálátlan"?

Figyelt kérdés
A lakás amiben élünk a családomé. Nekunk csak a rezsit kell fizetni. Minden cucc ami kell a lakásba én veszem illetve mivel a családi vállalkozásban dolgozom így fizetés helyett a rezsit is en fizetem. Ö csak a boltba fizeti a dolgokat. Viszont oda havi szinten nem jar sokat mert sokszor szüleimnél eszünk vagy kapunk dolgokat.
2019. jan. 6. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nálam ugyanez van szinte, Én is úgy érzem hogy hálátlan. Remélem nálatok legalább a sex rendben van, mert itt még az sincs.
2019. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy baj,hogy nem kapsz rendes fizetést a családi vállalkozásban történő munka után.Így a saját családod határol be,és irányítja még mindig az életed.

Hálátlannak nem nevezném,de biztos megbùjik ott a háttèrben más is ami miatt ilyen a hozzáállása.Ráadasul nekem ùgy tűnik,hogy nem is beszéltétek ezt meg rendesen.

2019. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hanyadszorra írod már ki ezt a kérdést. Azóta sem sikerült megbeszélni? Ez nem hálátlanság, így alakult, beszélj vele. Ha nem tetszik, kérd meg hogy egy hónapig rakjon el minden egyes blokkot aztán számoljatok. Lehet hogy meg fogsz lepődni. Mindazonáltal a kommunikáció a gyökere mindennek. Nem itt kell havonta kérdezgetni, hátha valaki megmondja a tutit. Komolyan nem értem az ilyen embereket.
2019. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
mit szeretnél, ha mit csinálna? mit nem tesz meg?
2019. jan. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Én fordított esetben szóvá se tenném hogy én vásárolok be a boltba..ha már semmit nem kell fizetnem..
2019. jan. 6. 12:36
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Látszik,hogy tényleg nem beszélgettek.
2019. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj, hogy nem normálisan bejelentve dolgozol. Ennek sok negatív hatása lesz még minden téren. Miért csinálod így?


A rezsi kevesebb, mint két ember kaja és egyéb költségei.

AZ, hogy a te családod-é a lakás, lényegtelen, mert azé is marad.

2019. jan. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pénzt márpedig a boltban hagyjuk ott mi is, a kajafélék jóval többe vannaj, mint a rezsi... Te mennyit jársz boltba, hogy ennyire nem vagy tisztában az árakkal?
2019. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

Van fogalmad arról, hogy mennyi a rezsi két főre? És arról, hogy mennyibe kerül a kaja? Számszerűsítve mennyi?

Ruhákat, tisztító szereket, ágyneműt, stb. Ki szokta megvenni?

A lakhatásra: van egy lakásom. Ugyanúgy ingyen lakok itt, mint a párom. De ha szakítunk, akkor ő megy, én maradok. Egyikünk se spórol semmit, és nem jelent plusz kiadást. Felesleges idekeverni. Gondolom, nem csak te takarítod, mivel a te lakásod, ő meg csak ott lakik. Ugye?


Itt te vagy hálátlan. A kérdéseid alapján én már kivágtalak volna.

2019. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az szép. Téged is a szüleid tettek oda, ahová és még ő a hálátlan.
2019. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!