Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem hogy párom kissé, , hálátlan"?

Figyelt kérdés
A lakás amiben élünk a családomé. Nekunk csak a rezsit kell fizetni. Minden cucc ami kell a lakásba én veszem illetve mivel a családi vállalkozásban dolgozom így fizetés helyett a rezsit is en fizetem. Ö csak a boltba fizeti a dolgokat. Viszont oda havi szinten nem jar sokat mert sokszor szüleimnél eszünk vagy kapunk dolgokat.
2019. jan. 6. 11:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
De akkor mit keveselsz a barátnődtől? Mit kéne tennie?
2019. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Azt hogy én nem említeném fordított esetben a páromnak hogy ő is vásároljon a boltban, ha ennyi mindent kapnánk a párom szüleitől
2019. jan. 7. 22:08
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy szar, ahogy van, már bocs... Nincs saját jövedelmed, anyuék tartanak, te meg besegítesz a vállalkozásba, de itt nincs semmi önállóság, és te problémázol azon, hogy közösen szeretné megoldani a vásárlást?

Nem érzed, hogy fel kéne nőni?

2019. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez übergáz. Én beszélnék anyuékkal, hogy fizetésért akarok dolgozni. Ha tudnak adni dolgokat e mellé akkor remek, ha nem, akkor nem. De nehogy már fizetés nélkül melózz, gyakorlatilag így eltartott vagy. Miből mész szórakozni mondjuk, áruld már el? Miből mentek el moziba? Zsebpénzt is kapsz anyutól? És nem válaszoltál: miből teszel félre a céljaidra? Ja, azok nincsenek, csak anyuék nyakán lógni. Mondd, be vagy jelentve egyáltalán? Itt nem a barátnőddel van a baj, hanem veled...
2019. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Állandó bevételem van , eü. állapotom miatt igy abbol tudok félre tenni. De ezt fentebb írtam már
2019. jan. 8. 15:41
 26/26 anonim ***** válasza:
Rokkantnyugdíjas anyuci pici fia örüljön, hogy van barátnője, és legyél ku.rva hálás, hogy a barátnőd etet.
2019. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!