Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul érzem hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem hogy párom kissé, , hálátlan"?

Figyelt kérdés
A lakás amiben élünk a családomé. Nekunk csak a rezsit kell fizetni. Minden cucc ami kell a lakásba én veszem illetve mivel a családi vállalkozásban dolgozom így fizetés helyett a rezsit is en fizetem. Ö csak a boltba fizeti a dolgokat. Viszont oda havi szinten nem jar sokat mert sokszor szüleimnél eszünk vagy kapunk dolgokat.
2019. jan. 6. 11:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor írod még ki??? Mit vársz tőlünk, kommentelőktől?

A boltba járás sokkal többe kerül, mint a nyamvadt rezsi...

Nálunk a rezsi kb. 30-40 ezer, a kaja, tisztítószer, piperecuccok ~60 ezer, ha nem több.

2019. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"családi vállalkozásban dolgozom így fizetés helyett a rezsit is en fizetem"


az egyik hogy következik a másikból?

2019. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez is te vagy? De akkor most mit vársz a barátnődtől?

2019. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Múlik a szerelem:))))Jön a tisztán látás.
2019. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
12es válaszoló ugy következik hogy a fizetés helyett kapom azt hogy kifizetik a számlákra azt az összeget amit kapnék
2019. jan. 6. 20:58
 16/26 anonim ***** válasza:
Szóval fizetés helyett kifizetik a rezsidet? Úristen és ezért a semmiért de mennyit dolgozol?
2019. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
16os. Éjjel dolgozok 4órát heti 6x és mikor hogy kell a vállalkozásokban dolgozni akar hétvégén is.
2019. jan. 7. 10:19
 18/26 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy százas. Bocs.
2019. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Igazából ami kell azt nem kell kifizetnünk barátnőmmel. Se mosószert se a rezsit, sokszor otthonról kapunk főtt kaját vagy hozzávalókat. A lakás amiben lakunk is a családomé ill. barátnőm munkájához is olcsóbban kapja az alapanyagokat.
2019. jan. 7. 19:40
 20/26 anonim ***** válasza:
De hát ember, így hogy tudnál félre tenni, vagy gyűjteni bármire is? Nem is értem ezt, komolyan...
2019. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!