Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenynek kéne lennem?

Figyelt kérdés

Mar lassan 3 éve vagyunk együtt. Akivel előttem volt lány akármilyen kepet tesz ki Facebookra be lájkolja. Pluszba elég sok olyan lány ismerőse van akik vagy 300 km-re laknak tőle és sokat úgy törölt már hogy en szoltam neki hogy törölje ki legyen szíves akiket nem ismer mert nyilván zavar hogy mindenfele lány ismerőse.

Viszont ez, hogy mindig be lajkolja a volt csaja képét ez mar nekem kicsit sok. Vagy csak en tulzom el a dolgot? Nyilván addig nem kell aggódni amíg csak “lajkok” vannak de engem mégiscsak zavar. Egyatalan normális ez az egész?



2019. jan. 6. 16:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na az tuti nem egészséges, hogy ünnepi köszöntésekre valaki féltékeny, és letörölteti a másikkal egy ismerősét. Akkor sem, ha az exe. Ha van szakértő aki azt mondja ez normális, az adja vissza a diplomáját.
2019. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Persze, az a normális ha zokszó nélkül jóváhagyja a másik fél az exel közös kávézgatást, sőt még befizeti őket egy pezsgőre.

De, jobbat mondok, meghivja az exet a közös hajlékba és még megfőzi a hülye nő/férfi az ex kedvenc ételét.


Na, ez a NORMÁLIS...

2019. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amiket most írsz nekem sem férne bele. De a szülinapi, névnapi, karácsonyi köszöntésekben, lájkokban nincs semmi. De nem vagyunk egyformák. A megoldás semmiképp sem az, hogy letöröltetjük a másikkal az ismerősei közül. Ebből lesznek a titkos sms-ek, emailek.
2019. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is megfordult a fejemben, bár ha valóban áll a kijelentései mögött a másik fél ( veled képzelem el az életem, mindig is Rád vágytam, stb. ), akkor a titkos aljasságokra nem kellene sor kerülnie.


Eleve nem tudom megérteni, ha a múlt elmúlt és lezárta ( és nem csak szavakkal, hanem lelkileg is ) magában az adott személy, akkor mi a büdös búbánatnak kell bármilyen téren a kiba..tt exel bármilyen kapcsolatot fenntartani ??? ( értem ez alatt, hogy a kapcsolatból nem lett gyerek vagy közös vagyon, sőt még ha az kapcsolatnak sem nevezhető, hanem csak "alkalmi légyottok"... )

2019. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23-as, folytatva a 22-es gondolatot, köszönöm hogy VÉGRE VALAKI egyetért velem és erősíti a "betegek" táborát :))


Viccet félretéve, előző hozzászólásomat folytatva, érdekel mások véleménye azzal kapcsolatosan is, ha egy olyan szituációba kerülne férfi/nő, amikor is elolvashatja kedvesének néhány levelét, ami 2-3 találkozásból és valamennyi levélváltásból álló "kapcsolat" eredménye és az abban résztvevő másik fél számára íródott, amelyben az egyik fél ( a példa kedvéért a férfi ) leírja a levélben diplomatikus szakítását a nő felé, konkrétan azt hogy neki a karrierépítés fontosabb most és mivel a nő gyereket szeretne , neki ez most nem megfelelő időzítés.

Erre a nő azt válaszolja, hogy megérti amiért nem akar egy korosabb nővel együtt lenni, de semmi sem fehér vagy fekete és bármikor arra jár a férfi, ő még akkor is szívesen látja ha lesz valakije és akár öt gyereke lesz, meleg étellel látja szívesen a férfit ( ez esetben ).


Ezek a sorok kb. 1-1-5 évvel az után íródik, hogy megismerkedik a levelet olvasó a levél írójával.

A levél elolvasásakor pedig a két fél már 2 éve együtt vannak.


Bármi kérdés felmerülne a sorokat olvasóban, nyugodtan kérdezzen...

2019. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!