Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve élünk együtt a párommal. Nagy reményekkel indultunk neki a kapcsolatunknak, hogy majd mi mindent másképp csinálunk mint az előző kapcsolatunkban. Annyira hittem bennünk.

De nem is ez a lényeg most.

Olyan szinten ellaposodott a kapcsolatunk, hogy elmondani nem tudom. Persze lehet csak én érzem így, de valami nem oké. Nem akar velem közös programokat (pl nyaralások, wellness hétvége, vagy elmenni vacsorázni). És persze úgy, hogy ezeknek a felét én állnám. Szóval mindig van kifogás, hogy miért NE! 6 hónapja mondtam neki, hogy ha nem lesz együtt töltött minőségi idő, akkor inkább elhagyom. Akkor megígérte, hogy jobban figyel majd rám. De nem történt változás. Mondtam neki, hogy vegyünk közösen egy lakást, vagy hazasodjunk össze, csak csináljunk már valamit, amit a párok szoktak, akik hosszú távra terveznek. Erre a válasza, hogy "Ő nem akar sem esküvőt, sem gyereket már". De nekem már az is elég, ha örökbe fogadunk egy kutyát. Tök mindegy, csak legyen már valami közös dolgunk, mert ez így hogy semmi közös célunk nincs nagyon gáz. Én csak mosok, főzök, takarítok, főleg, ha nálunk van a kisfia hétvégenként. Sokszor ingerült már akkor is, ha csak segítő szándékkal kérdezek tőle valamit. Minek teszek ebbe a kapcsolatba ennnyi energiát magam sem értem. Egyébként szeretjük egymást ölelni, egymáshoz bújni, stb. Sokszor kedves és humoros is. Szóval a másik oldalról olyan mintha még szeretne valahol, de a masik oldalról már egyáltalán nem érzem ezt.


Szerintetek menthetetlen a kapcsolatunk?

Voltatok már ilyen helyzetben? Változott valamitől?


2019. jan. 6. 21:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt gyanítom, hogy neki ez így teljesen rendben van. Végülis mi problémája lehet..?
2019. jan. 6. 22:13
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván a párodnak ez a helyzet így jó, ahogy van.

Neki már van egy gyerek, nem kell több.

Sajnos valóban úgy tűnik, hogy csak cselédet akar maga mellé.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy a kezdeti célok mik voltak..., mert most beszélsz egy B állapotról, de volt egy A is és onnan ide nem egyik napról a másikra szoktak eljutni.

2019. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Rockarc ***** válasza:
83%

Tipikusan nem vagytok egymasnak valok. A ficko nem teged szeret, hanem a te altalad megteremtett csaladi feszket. Egy hetvegi kiruccanas pont csak rolatok szolna, ahol nincs hazimunka, nincs tv, nincs szamitogep, csak ti ketten. Ebbol o nem ker, innentol nalad pattog a labda.


42F

2019. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Az "A" terv, hogy majd a felesége leszek és utazunk, kirándulni, veszünk kozosen egy családi házat es élünk boldogan. Ő nagyon sokat várt rám anno. Nagy szerelemmel indult a kapcsolatunk és nagy reményekkel persze. Ő az én szülővarosomtol 250 km-re lakik. Érte feladtam mindent. Hozzákoltoztem, otthagytam a családom a barátaim a munkahelyem a lakasom. Úgy érzem nem ezt érdemlem.
2019. jan. 6. 22:40
 15/30 A kérdező kommentje:
Igazad van Rockarc. Sajnos már belefáradtam.
2019. jan. 6. 22:42
 16/30 anonim ***** válasza:

És mi változott vagy változtathatott meg?

Mert úgy veszem ki, hogy te is, de ő is nagyon akarta ezt az egész kapcsolatot és ahogy kiveszem, itt komoly tervek meg lelkesedés volt.

2019. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs, hogy mi történhetett, komokyan. Valahogy azt vettem észre, hogy ő egyre jobban nem akar semmit, ami az összeköltözés utáni elköteleződésről szólhat. Talán ránk is igaz, hogy "lakva ismerszik...." Valami neki nem tetszik bennem vagy nem így képzelte. Tényleg nem tudom.
2019. jan. 6. 22:50
 18/30 anonim ***** válasza:
78%

Az nem elköteleződés, hogy elmentek valahova kirándulni, kikapcsolódni.


Van, hogy szimplán csak el kell fogadni az, hogy mások az emberek. Lehet a kezdeti lelkesedés még a rózsaszín köd állapotában volt, és inkább megígért neked fűt fát.

Gondolom az ő házában laktok, van háza van gyereke, van párja, nincs igénye többre.


Ha neked ez nem tetszik, akkor végy egy nagy levegőt, gondold át, hogy hova tudsz majd menni, merre tudsz haladni ha ennek esetleg vége, aztán ha megvan a terv, akkor ülj le vele és beszéljétek végig az egészet.

Lehet ez alatt kibukik valami, ha viszont mégsem, akkor kalap kabát.

2019. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ő az én szülővarosomtol 250 km-re lakik. Érte feladtam mindent. Hozzákoltoztem, otthagytam a családom a barátaim a munkahelyem a lakasom.

Na itt volt a hiba nem szabad feladni mindent a másikért..

Én soha nem adok már fel semmit pasik miatt,eléggé belém törölték a lábukat az évek alatt.. A pasik 60% cselédet akar és ingyen sexet semmi többet ezért kapcsolatokba is belemennek de csak bejárono ágybetétek leszünk.. Férfiakat kell keresni,nem ocska pasikat jo tanács..

2019. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

"Az nem elköteleződés, hogy elmentek valahova kirándulni, kikapcsolódni."


Nem is a kirándulásokra gondoltam, hogy elköteleződés!! Brrrrr, istenem!!!

2019. jan. 6. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!