Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve élünk együtt a párommal. Nagy reményekkel indultunk neki a kapcsolatunknak, hogy majd mi mindent másképp csinálunk mint az előző kapcsolatunkban. Annyira hittem bennünk.

De nem is ez a lényeg most.

Olyan szinten ellaposodott a kapcsolatunk, hogy elmondani nem tudom. Persze lehet csak én érzem így, de valami nem oké. Nem akar velem közös programokat (pl nyaralások, wellness hétvége, vagy elmenni vacsorázni). És persze úgy, hogy ezeknek a felét én állnám. Szóval mindig van kifogás, hogy miért NE! 6 hónapja mondtam neki, hogy ha nem lesz együtt töltött minőségi idő, akkor inkább elhagyom. Akkor megígérte, hogy jobban figyel majd rám. De nem történt változás. Mondtam neki, hogy vegyünk közösen egy lakást, vagy hazasodjunk össze, csak csináljunk már valamit, amit a párok szoktak, akik hosszú távra terveznek. Erre a válasza, hogy "Ő nem akar sem esküvőt, sem gyereket már". De nekem már az is elég, ha örökbe fogadunk egy kutyát. Tök mindegy, csak legyen már valami közös dolgunk, mert ez így hogy semmi közös célunk nincs nagyon gáz. Én csak mosok, főzök, takarítok, főleg, ha nálunk van a kisfia hétvégenként. Sokszor ingerült már akkor is, ha csak segítő szándékkal kérdezek tőle valamit. Minek teszek ebbe a kapcsolatba ennnyi energiát magam sem értem. Egyébként szeretjük egymást ölelni, egymáshoz bújni, stb. Sokszor kedves és humoros is. Szóval a másik oldalról olyan mintha még szeretne valahol, de a masik oldalról már egyáltalán nem érzem ezt.


Szerintetek menthetetlen a kapcsolatunk?

Voltatok már ilyen helyzetben? Változott valamitől?


2019. jan. 6. 21:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Egy kapcsolatba kell közös program,kirándulás étterem stb séta bármi,ami közös aki nem érti azt sajnálom,de sokan nem viszik sehová a takaritónőt a ingyen lukat nem mutatkozik vele csak otthon főzzőn mosson este tegye szét az jel h nem szeret nem tisztel csak tart célokra..

40N

2019. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Egyébként itt az a szokás, hogy a kérdezőbe belekötnek? Komolyan nem értem, hogy valaki feltesz egy kérdést és azonnal jönnek a lehúzó kommentek és a minősítgetések. "Azért van, mert te ilyen meg olyan vagy" (persze negatív ertelemben). Nincs azzal baj, ha leírják az esetleges feltételezhető hibámat, de kinek hiányzik ez a lenéző komment??
2019. jan. 6. 23:33
 23/30 A kérdező kommentje:
Igazad van 21-es!!!
2019. jan. 6. 23:34
 24/30 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem mit nem lehet azon megérteni, hogy az normális, ha egy nő (és a férfi is) normál esetben a párjával szeretne minőségi időt tölteni. Hogy legyenek közös célok, tervek. Mert ha ez nincs, akkor az egészet megette a fene.


Aki ezt nem érti, annak azt tanácsolom, hogy ezekre a dolgokra figyeljen oda a kapcsolatában, mert igenis fontos dolgok, és ezek visznek előre!! Jah, hogy neked erre nincs igényed? Akkor "nagy levegő", és fuss, mert már semmit nem ér neked a kapcsolatod.

2019. jan. 6. 23:41
 25/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem azt írtam, hogy te az írtad, a kirándulás elköteleződés, hanem arra próbáltam utalni, hogy te elköteleződést emlegetsz, hogy mintha az nem menne a párodnak, de én meg úgy látom, hogy a nem-elköteleződéses programok, mint pl. egy kirándulás sem megy neki, utalva arra, hogy itt szerintem nem csak elköteleződési problémák vannak, de mindegy is...
2019. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25-ös, így már értem. Bocsánat.
2019. jan. 7. 00:13
 27/30 anonim ***** válasza:
53%

A mindig másban látni,és keresni a hibát a legjobb módja,hogy mindig a tökéletesség álcája mögé bùjva elhitesd magaddal,hogy Te minden megtettél. Ahelyett,hogy észrevedd, ketten vagytok ebben a kapcsolatban! Tehát ha valami tartósan nem működik,abban nagy valószínűséggel te is benne vagy. Ha a másik ember reakciója egy válasz az átal adott viselkedésre, akkor biztosan csak túl kedves vagy.Tökéletesen igazad van,mert ahelyett hogy odamennél,és megkérdeznéd mi bajod van,vagy csak próbálnád megbeszélni(ami igen nem is olyan egyszerű) ,inkább egy elvált selejtnek titulált semmirekelló,lusta semmit nem akaró férfit látsz benne.És inkább az ilyen kommentekre adsz. Még mindig egyszerűbb hozzáállás,mint belátni,vagy feltenni magadban a kérdést,hogyan segíthetnék,mit csinálok rosszul.A válás ezek szerint valami lepraszerű járvány,amit kerülni kell,csak akkor kérdés hogy Te miért voltál olyan butus,hogy egy ilyen pasival kezdtél.Csak nehogy elválj(egyáltalán nem kívánok ilyesmit),hogy megtudd milyen amikor ilyen szemmel néznek rád a pasik(nem váltam el).

" 5 év után felvetettem neki, hogy nekem ez így sajnos kevés. De hát..." Akkor tegyük fel a kérdést,hogy miért ennyi idő után kezded el az asztalt csapkodni.Felvetetted,sztem nem csak felvetetted,meg vokt hozzá egy adott stílus,és megfelelő mennyiségben adagolt hiányérzetem van,ezt szeretném,azt szeretném gondolatsor.Megkérdezted már Ő mit szeretne?

Tényleg nem kell tenned semmit,mindent megtettél,ezt a selejtes alakot hagyni kell.Az a rosszindulatú egyes vagyok.

2019. jan. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

"rosszindulatú egyes"!

Tényleg nincs értelme itt bármit is kérdezni, hiszen nem írhat le mindent az ember úgy konkrétan ahogy van, csak kiszűrve a lényeget. Így aztán jönnek azok a hozzászólók, akik még a sorok között sem tudnak olvasni ill. értelmezni. Sajnos ez vagy te! Mikor illettem olyan jelzőkkel a páromat, ahogyan te azt leírod? Vagy mikor írtam elvált nőkről, férfiakról úgy, ahogyan te "megvadolsz" engem?

Lehet itt félrebeszelni, hogy te nem vagy elvált, de sajnos az vagy! És gyanítom csak úgy szó nélkül hagytak el, minden magyarázat nélkül. Jó tanács, hogy ez többet ne forduljon elő veled: ne mindjárt mindenkiben a rosszindulatot lásd!!! (Csak vélemenyezlek a hozzászólásaid alapján én is). Attól mert te vagy más elvált nem bélyegez meg senki. Aki ennek az ellenkezőjét állítja neked az hazudik és kifogásokat keres, mert nem akar veled foglalkozni. Gondolom és remélem érted mit akarok ezzel irni. Én belátom, hogy nem vagyok tökéletes és keresem is a hibát hol rontottam el. Na és te?

További szép napot!

2019. jan. 7. 08:47
 29/30 anonim ***** válasza:
Te írtad hogy igazatok van,ne kitaláltam.Azzal értesz egyet aki támogatja az elképzelésedet,amit már magad legyártottál.Nem vagyok elvált.Akkor sok szerencsét!Szakìts.
2019. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fog elvenni. Volt ilyen "kapcsolatom", csak "arra" voltam jó, de ez tinikoromban volt, naiv voltam nagyon, nem sejtettem, ma már tisztán látom. A magyar pasik nagy hányada ilyen sajnos. Nem bántásból, apám is ilyen volt és sokan panaszkodnak erre.

Szerintem ennek a kapcsolatszerűségnek vége. Neki ez nem az. Te hiába teszel bármit, egy fal van köztetek amit ő tart, nem fogod tudni ledönteni. Egy jó kapcsolat nem ilyen.

2019. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!