Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megharagudott rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megharagudott rám egy szerintem jelentéktelen dolog miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem és mivel jóval tapasztaltabbnak tartja magát és van némi gyakorlata különböző tárgyalásokban, felmerült az ötlet, hogy átfutja a munkaszerződésem. Azonban mivel én is jogász végzettségű vagyok, így a megkérdezése nélkül aláírtam a szerződést, hiszen nem vagyok hülye, felfogtam, semmi bonyolult nem volt benne stb., csak egy ötletként merült fel a dolog és úgy sem lett volna min egyezkedni...

Ezen teljesen kiakadt, megsértődött, azóta szinte alig beszél velem, flegma, leráz. Közben beteg is lett, ez még jobb ok, hogy ne találkozzon velem.

Ez már egy hete tart. Elnézést kértem, elmagyaráztam neki a helyzetet, de nem érdekli semmi.

Várjak amíg lenyugszik? Ideges, gondolkozós típus, nem szeretnék vele emiatt a súrlódás miatt szakítani.

27N



2019. jan. 7. 21:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Átvette -- átverte :))
2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon gyerekes a részéről... Megbízhatna benned annyira, hogy tudja jogász végzettséggel nem írsz alá hülyeséget.

Szerintem irányításmániás. És bizony ez később is ki fog jönni... Majd minden hülyeségen hisztizni fog, ami nem úgy megy, mint ahogy szeretné.

2019. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg apróság. Neki miért volt ennyire fontos vajon, hogy ezt a reakciót váltotta ki belőle?
2019. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek azokkal, akik rosszat mondtak a párodról.

Te kérsz elnézést? Én a helyedben közöltem volna, hogy az én munkahelyi szerződésemről én döntök, akinek ez nem tetszik, annak meg megmutatom, hol nyalhatja ki.

Amúgy ..... én még sosem dolgoztam olyan helyen, ahol odaadták a szerződést, hogy otthon tanulmányozzam. Ott helyben aláírtam mindig. Mégis mi van, ha valamelyik ponton változtatnék? Közlik, hogy akkor ne írjam alá, de akkor nem is vesznek föl dolgozni. Egy sikeres állásinterjú után ki az, aki ezt tenné????

2019. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt mondtam,hogy felesleges lenne bármibe belekötni mert nem elnök-vezérigazgató vagyok havi 5 millióért vagy vállakozó, hogy féltételeket szabjak... És ezt ő is jól tudja.
2019. jan. 7. 22:25
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gyorsan menekülj ettől a balféktől, amíg nem jutsz oda, hogy levegőt is csak az engedélyével vehetsz.

Kivágnám azonnal az ilyen irányítás és kontrollmániás farkakat.

2019. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy kontrollmániás. Nem érdemes ilyen férfivel együtt maradnod. Ráadásul még nem is tart elég intelligensnek, felelősségteljesnek ahhoz, hogy úgy gondolja, a saját életeddel, dolgaiddal kapcsolatban számodra megfelelő döntéseket tudsz hozni.
2019. jan. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd ott a pasit. Irányítás mániás, felsőbbrendűnek èrzi magát kapcsolatban is. Ez a hisztis meg manipuláció, hogy bűntudatot keltsen benned. Nem szabad bedőlni neki.
2019. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemen vegeztel ha meg lehet kerdezni?:)
2019. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Az ELTEn.
2019. jan. 8. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!