Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megharagudott rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megharagudott rám egy szerintem jelentéktelen dolog miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem és mivel jóval tapasztaltabbnak tartja magát és van némi gyakorlata különböző tárgyalásokban, felmerült az ötlet, hogy átfutja a munkaszerződésem. Azonban mivel én is jogász végzettségű vagyok, így a megkérdezése nélkül aláírtam a szerződést, hiszen nem vagyok hülye, felfogtam, semmi bonyolult nem volt benne stb., csak egy ötletként merült fel a dolog és úgy sem lett volna min egyezkedni...

Ezen teljesen kiakadt, megsértődött, azóta szinte alig beszél velem, flegma, leráz. Közben beteg is lett, ez még jobb ok, hogy ne találkozzon velem.

Ez már egy hete tart. Elnézést kértem, elmagyaráztam neki a helyzetet, de nem érdekli semmi.

Várjak amíg lenyugszik? Ideges, gondolkozós típus, nem szeretnék vele emiatt a súrlódás miatt szakítani.

27N



2019. jan. 7. 21:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, van egy olyan érzésem, hogy nem fogsz hallgatni az itteni válaszolókra, pedig éppen a friss kapcsolat volta miatt nagyon jó helyzetben vagy, szinte semmi nem köt ehhez az emberhez még. Nem vagyok a híve annak, hogy mindenért szakítsunk, de ezzel az emberrel egy percig nem maradnék.

28N

2019. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy 40es pasastól, aki egyáltalán nem tisztel téged, és ilyen kis trükkökkel akar manipulálni? Komolyan mondom, nem értelek. 1 évvel vagyok idősebb nálad, de elképzelni sem tudnám, hogy egy 12 évvel idősebb férfival összeálljak, főleg egy ilyen idegbeteg, hisztis ökörrel. Mi tart mellette, a pénz?
2019. jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igazából tegnap ő maga szakított velem, mert ezzel megsértettem őt, mert szerinte ezzel okosabbnak tartom magam nála, miközben nem így van, kétségbe vonom a képességeit stb. És ő egyszerűen nem tud így velem lenni, nem tud eltekinteni tőle stb. Én pedig most maradtam egyedül egy ilyen dolog miatt... 😔
2019. jan. 10. 09:50
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy ilyen dolog miatt maradtál egyedül, hanem mert nála nincsenek rendben a dolgok fejben. Igazából ebből kèsőbb csak problèmák sorozata lett volna. Jobban jártál, hogy vège.
2019. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

"Én pedig most maradtam egyedül egy ilyen dolog miatt"


Én fordítva látom a dolgot. Rövid ideje vagytok együtt. Hamar kibukott, hogy ő egy idegbajos fickó, ezért befejeztétek a kapcsolatot. Tehát csupán kevés időt vesztettél vele el.

Ha most 5-10 évig nyeltél volna mellette, netán házasság, netán gyerek lett volna közben, akkor jobb lenne? Egy fenét! Ezerszer nehezebb helyzetből kéne kilépned, amikor már nem bírod tovább. Vagy egy életen át nyelni nyelni nyelni azt, amit egy önérzetes ember öt percig se viselne el.

2019. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ő sértett meg azzal, hogy okosabbnak gondolta magát nálad, mivel úgy ítélte meg, hogy képtelen vagy önállóan értelmezni egy munkaszerződést. Ki tudja még miben ítélt volna inkompetensnek?!
2019. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%
#26-nak tök igaza van. Nèzőpont kèrdèse. Mert ahogy ő most megsèrtődött, az pont rád nèzve sèrtő, mert pont hogy ő kèpzelte magát okosabbak nálad, ès feltètelezte, hogy te kèptelen vagy egyedül èrtelmezni egy munkaszerződèst. Inkább örülj, hogy nem több èvet vesztegettèl el egy ilyen irányításmániás, felsőbbrendű el èrzi magát típusú ideggörcsre.
2019. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább időben kideült, hogy 40 évesen miért nem volt házas és miért nincs gyereke (bár ez nem derült még ki, csak feltételezés, bocsánat ha tévedek. De valljuk be, általában a normális férfi hamar "elkel" és most ne haragudjon meg az, aki negyven feletti, egyedülálló negyvenes férfi, senkit sem degradálni szeretnék, tényleg )
2019. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt szakított, mert rájött, hogy nem tudja rajtad èrvènyesíteni a felsőbbrendűsègi èrzèsèt. Nem tud irányítani, nem tud főnökösködni, neki pedig arra van szüksège kapcsolatban is. Erősen nárcisztikus típus. Te csak nyertèl ezzel a szakítással.
2019. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!