Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

A ferjem ma nagyon megbántott, óriásit veszekedtünk, és nem tudtuk még beszélni mert mennie kellett gyakorlatra.

Bővebben : hétfőn sajnos kirúgtak a munkahelyemről, nem volt egy nagy munka, csak azért dolgoztam ott hogy legyen időm közben suliba is járni. Jó volt a fizetés, de a munka viszont szörnyű... Mindegy, azért kicsit rosszul esett hogy kirúgtak, kollégám szarkeverése miatt, de már úgy néz ki találtam is egy jobbat ennél. 3 napja vagyok itthon, ami mondjuk abból a szempontból jól jött, hogy nagyon fáj a derekam (volt egy tájog a popsim és derekam között, műtöttek vele a gerincvelőmbe adott epiduláris érzéstelenítést elrontották, 6x szúrtak meg, azóta minden időváltozásnál fáj) és akartam egy picit pihenni. Nem takarítottam, meg mondom frankón, nem volt kedvem, majd meghaltam úgy fájt a derekam, csak nagyjából pakoltam össze. És ma pedig elkezdett veszekedni velem hogy miért nincs kitakarítva ha már itthon vagyok, ő is jár gyakorlatra és dolgozni attól még hogy fáj mondjuk a térde. És hogy a kutya széthordta a játékait (kölyök) miért nem hajolgatok le érte.

Szerintem borzasztó szívtelen volt, amúgy se talált jó kedvemben, és egyébként is legalább 1 hete olyan furán viselkedik... Olyan hidegen.

Szerintem valami más baja lehet igazán, hisz amúgy egy igen megértő és kedves ember. Eddig olyan páros voltunk, hogy jóban - rosszban, mindig segítettük egymást, ő a legjobb barátom is egyben. Mindent közösen csináltunk, a takarítást is.

Viszont ez tényleg komolynak tűnt, ha nem is volt nagyon komoly a vita tárgya, ő nagyon más volt.

Azt kizárnám hogy van valakije, nem hiszem el hogy megtenné velem ezt. Inkább arra gyanakodok, a hideg, visszahúzodó, idegen viselkedése miatt hogy már nem úgy szeret, vagy már unalmas vagyok...


Szerintetek?


Egyébként 5 éve vagyunk együtt, most a napokban lesz a 3. Házassági évforduló. :(



2019. jan. 10. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Valami gáz van a melóhelyén és rajtad tölti ki. Ennyi ez nem több.
2019. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!


Nem hiszem hogy frusztrálná ez, sokszor mondja hogy minek dolgozok, nehéz a suli, miért nem azzal foglalkozok. Amúgy teljesen ok az anyagi helyzetünk, sőt. Egész jól állunk.

Lehet a kupi volt az utolsó csepp... Bár ilyen kis dolgon így kiakadni, hülyeség. De igazad van, én vagyok vele, tudnom kéne...

Nem rég beszéltünk úgy pár hónapja, akkor is volt egy komolyabb beszélgetés-veszekedés, hogy változtatnia kell a makacsságán mert borzasztóan makacs, nekem meg nem kellene ennyire túlreagálni mindent. Ami eddig ment is, csak most ugye ez azért eléggé kiakasztott.

Nem tudom van e valakije, van pár csinos lány az osztályában. :(

2019. jan. 10. 16:27
 13/16 anonim ***** válasza:
A pasid egy empátia nélküli paraszt, a fröcsögő p... csa hozzászólót pedig hagyd figyelmen kívül. Ha egy hete ok nélkül rideg veled, miért nem beszéled meg vele, hogy mégis mi a baja? Attól, hogy neki valami szar, nem rajtad kéne, hogy csattanjon az ostor. Mellesleg elég gáz, hogy egyesek itt azt gondolják, hogy a nőnek kötelessége nyalni a pasija hátsóját és mindent neki végezni, csak mert nő. Egyenlő munkamegosztásról hallottatok már, okoskák?
2019. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Nem tudok róla, hogy gond lenne. Mi mindig beszélünk, mindig mondja magától hogy mivolt a munkahelyen, most hétfőtől kezdve állandóan áradozott róla hogy milyen jó a gyakorlat, (gyógymasszörnek készül) tegnap meg azt mondta hogy kapott ilyen vízsugaras masszázst, és hogy milyen pihentető volt. Egyedül arra panaszkodott csak, hogy egy hetet vett ki szabira, és kár hogy gyakorlatra kell mennie ezen a héten. Ha valami baja van egyébként mindig mondja magától, ezért se kérdeztem meg hogy van e valami baj. De megfogom, ha egyáltalán hazajön még mert már 1-órája késik.

Abból veszem észre hogy hideg-rideg, hogy nem ér hozzám, valahogy (lehet hülyén hangzik) a nézése is más, olyan semmilyen, nem mosolyog, ő nem kérdez tőlem csak beszél. Mindig szokott hozni nekem egy kis meglepetést amikor jön hazafele a boltból, egy kis kocka csokit, vagy egy pogácsát, ilyesmi, most ez sincs, szóval fura.

2019. jan. 10. 17:13
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja meg igen egy dologra panaszkodott, hogy sokat foglalkozok a kutyával. De hát kölyök, sokat kell levinni hogy szobatiszta legyen. De ezt még akkor mikor mondta meg is beszéltük, nem gondolom hogy ez a baja.
2019. jan. 10. 17:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, de remélem "itt" vagy még.

Ne zárd ki, hogy van valakije... Pontosan így viselkednek azok, akiknek van más a képben.

Az miért lenne baja, hogy pár napja nem dolgozol. Jesszus, bárkivel megeshet, hogy elveszíti a munkáját.

Az meg, hogy a fájós derekaddal nem takarítottál... Komolyan, van akit ez zavar? Csak az igazán bunkó sz..r embereket zavarna egy ilyen dolog. Neked most pihenésre van szükséged.

Végezetül itt a példa az én nemrég történt esetemre: Szeptemberben kiléptem a munkahelyemről, mert kicsináltak odabent, annyira tönkretett lelkileg, hogy itthon maradtam három hónapig, most lett csak munkám és ő végig támogatott benne. Hogy akkor menjek vissza, ha készenállok. Ha rosszul voltam lesz..rta, hogy nem takarítottam ki a lakást. Azt mondta fontosabb, hogy jól legyek.

Döntsd el, hogy melyik verzió igaz egy jó párkapcsolatra és melyik nem.

2019. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!