Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rendetlen a barátnőm? Hogyan változtathatnám meg?

Figyelt kérdés

Maga után sokszor nem dobja ki a szemetet. Ma pl. két üres ásványvizes flakont hagyott az ágyban és egy üres chipses zacskót. Megeszik valamit és a csomagolását ledobja, én meg ki szoktam utána dobni mert engem zavar, még sem csövesek vagyunk, hogy szemétben járjunk bokáig.

Most lett elegem, nem vagyok a cselédje, hogy utána pakoljak. Veszekedések lettek ebből mindig, de 1-2 napig rendet tart ha veszekszem vele utána kezdi elölről.Mi a megoldás?


2019. jan. 13. 16:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én sem tolerálnám, a trehányság, igénytelenség taszít. Nem azt mondom, hogy mindig pedáns rendnek kell lenni, de ha elmegyek valahonnan, vagy legalább nap végén úgy feküdjek le, hogy nincs sehol szemét hagyva(mondjuk én alapból nem zabálok szemét kajákat, mint a chips, de főleg nem az ágyban), el van mosogatva, összepakolva. Elhiszem, hogy nem mindenkit neveltek rendszeretőnek, de ha nem is hajlandó változtatni ezen, akkor nevelje őt valaki más.
2019. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

A legrosszindulatúbb


Azért ne hasonlítsuk már össze az összeszart wc-t azzal, ha magam mellett hagyok két üres vizes flakont jó? Néhány ember szereti túldramatizálni a dolgokat.


A kérdező kérdezett valamit. Nem kell megváltoztatni a barátnőjét, mert régen rossz ha valaki így áll hozzá a kapcsolathoz. Le kell ülni beszélni. De abból, ahogy itt idiótázta az egyik válaszolót, nem nehéz rájönni, hogy adta elő a barátnőjének a dolgot.


Igen üres kajás dobozokat ne dobáljon szartaszét a lakásban azt értem, mossa ki maga után a kádat, és takarítsa le a wc-t, mosogasson el maga után. De ha két üres vizes flakon ott marad a szobában egy napig... huu de nagy probléma. Mérlegelni kell.

2019. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
Ezt hozta otthonról. Nem nevelték rendre. Tekintve, hogy rendszerető férfi vagyok, egy percig sem élnék együtt ilyen igénytelen nővel.
2019. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően én sem tartom akkora problémának, ha 1-2 óráig áll egy chipses zacskó az ágy mellett, de ha nagyobb dolgokban is trehány a barátnőd az nyilván probléma. De neked sokat kéne változtatnod a stílusodon. Nálam sokat számítana, hogy a párom ezt úgy közli, hogy "nem hiszem el, hogy itt kel hagyni mindig ezeket a sz-rokat" vagy úgy, hogy "drágám, kidobod légyszi a zacskót?" Nagyon nem mindegy. Az ilyeneken nem veszekedni kell, hanem kérni és megköszönni. Rengeteget számít. Ha egy ideig mindig szépen megkéred rá akkor sokkal hamarabb megtanulja, mint ha mindig veszekszel vele emiatt.
2019. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%
Amiket leírtál, flakonok meg ilyesmi nem nagy dolog. Kérd meg, ha nem hát nem, ilyen téren nem passzoltok ezek szerint. Ha csak ez az egyetlen probléma a kapcsolatban, akkor örülj neki.
2019. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
93%
De mièrt kell ezèrt veszekedni? Nem lehet normálisan mondani neki, megbeszèlni ezt? Azèrt ez nem olyan nagy kaliberü problèma, ès gyanítom fel is nagyítás a problèmát. Nem kidobni kell utána, hanem mindig szólni, hogy lesz szíves kidobni. Aztán szèpen hozzá szokik. De a veszekedèssel nem sokra mèsz, mint látod.
2019. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Engem is rendre neveltek, de nem volt a véremben, ahogy elkerültem otthonról, "rendetlen" lettem.


(Nem koszos, kupis.)

2019. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
34%
Az en pasim is ilyen,mindug a kifogas majd el teszem stb,aztan ki probaltam nem szolok,sajnos nem jott be napokig ott maradt a ruhaja a folfon,stb stb.Szerintem ezen nincs mit vitazni,legyen olyannal aki turi a kupit.
2019. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
Világ életemben rumlis voltam. Anyukám valahogy nem tudott megtanítani a rendrakásra, pedig nagyon igyekezett. (Mondjuk ő se csinálja jól a rendrakást). Nekem Marie Kondo: Rend a lelke mindennek könyve hozta el a megváltást. Érdemes lenne együtt elolvasnotok, és a könyv útmutatását követve rendbe tenni a lakást. Konmari módszere azèrt szuper, mert csak egyszer kell rendesen megcsinálni, és kialakulnak olyan szokások, amiktől soha többé nem szabadul el a káosz. Nagyon sok mindent ki kell majd dobnotok (a rendrakás egy mindent átfogó selejtezéssel kezdődik), csak olyan tárgyakat fogtok megtartani, amiket szerettek, tiszteltek. Mire kész lesztek a rendrakással, megtanuljátok tisztelni az otthont, ahol éltek. Ha rendesen végigviszitek, fél év múlva már mindig minden az élén fog állni nálatok.
2019. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert lusta és trehány,gondolom otthon látta.
2019. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!