Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rendetlen a barátnőm? Hogyan változtathatnám meg?

Figyelt kérdés

Maga után sokszor nem dobja ki a szemetet. Ma pl. két üres ásványvizes flakont hagyott az ágyban és egy üres chipses zacskót. Megeszik valamit és a csomagolását ledobja, én meg ki szoktam utána dobni mert engem zavar, még sem csövesek vagyunk, hogy szemétben járjunk bokáig.

Most lett elegem, nem vagyok a cselédje, hogy utána pakoljak. Veszekedések lettek ebből mindig, de 1-2 napig rendet tart ha veszekszem vele utána kezdi elölről.Mi a megoldás?


2019. jan. 13. 16:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

Akkor látom, el kell magyaráznom a kupit.


Itt fekszem a nagy kanapémon, és minden itt van körülöttem, amivel ma foglalkoztam vagy foglalkozni fogok.


Két könyv, egy kindle, orrcsepp, egy 100-as zsepi, körömlakk, arckrém, toll, füzet, egy üveg víz, és egy tál, amiből most ettem, és akkor viszem ki, ha felállok legközelebb.


Velem apám üvöltözött, mert szerinte mindent azonnal el kell rakni. Ha film közben iszom, és üres lesz a poharam, vigyem ki azonnal, ha melegem lesz, és leveszem a pulcsim, tegyem el, ne csak a szék támlájára tegyem. És ez mind a szobámban. Ahol csak akkor látta, ha nyitva volt épp az ajtó.

2019. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetértek veled előző. Én is így vagyok. Számomra ettől otthon az otthon. Elengedhetem magam. Alapjaiban véve a kérdező nézőpontja is igaz, de a barátnőjéé is. A párom előttem egy olyan lánnyal volt, aki nagyon tiszta és rendszerető családban nőtt fel. A párom viszont nem ilyen, hasonlóan kupis, és nem is működött a kapcsolatuk. Velem már mást volt a helyzet.


Szóval a kérdező is más és a barátnője is. Itt mindkét félnek engednie kellene. Mert egyik sem rosszabb mint a másik, mondhat bárki bármit. Mindannyian mások vagyunk, nem csak a saját igazunkhoz lehet ragaszkodni, hanem el kell fogadni a másik igazát is.


Kérdező neked nem megváltoztatnod kellene, hanem szépen leülni, és találni egy középutat, amiben ő is változik, és ugyanúgy TE is. Ha erre nem vagytok képesek, nem vagytok egymáshoz valóak, ennyire egyszerű.

2019. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Megváltozni nem fog a barátnőd. Aki kupis volt, az mindig is kupis lesz (rokonságban is van ilyen nő.)
2019. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Már sokat javult a dolog azóta, csak kellett neki egy nagy veszekedés :) Mostmár kezd megfordulni a dolog és tegnap pl ő cseszett le engem mert egy pár koszos zoknit a parkettán hagytam :(
2019. jan. 31. 18:22
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
A kèrdès már csak az, te mikor leszel hajlandó változni...
2019. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez komoly??


Nem értetted kérdező amit írtunk??? Hogy nem csak neki kell változni hanem neked is???

2019. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Változott már valami?
2019. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!