Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége lesz a kapcsolatunknak? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lesz a kapcsolatunknak? N

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel nem tudom eldönteni hogy most mi is van köztünk, vagy szakítani fog-e velem

Nálam jó 15evvel idősebb de ez egyatalan nem gond, ellenkezoleg örülök hogy idősebb és komoly, normális es helyen van az értékrendje.

8x találkoztunk első perctől működik a kémia meg minden

6 találkozó után 7en (első találkozó után 1 hónappal) fekudtem le vele és azóta akkor együtt voltunk és a következő talalkozasnal is és azóta messengeren már nem is beszélünk annyit, máskor mindig irt keveset is de irt..

Az együttlét jó volt szerinte is és nagyon vonzónak tart minden hogy és jó a kommunikáció, kémia..

Azt tudni kell hogy 3x is mondta hogy hideg vagyok hozza mert amikor nála voltunk a kanapen nem ugrottam rá és nem követem mindenhova a házban:D stb és hetente 1x találkozunk/találkoztunk de mostmár kimaradt 1 találkozó

Szóval ha találkozok vele a héten igen rakerdezek de meg az együttlét előtt is rákérdeztem hogy mik is vagyunk mi és mondta hogy kialakul majd meg csinálunk közös programokat..

Általában enni megyünk el meg kávézni, mozi és az utolsó kettő nála volt de a következő találkozón megyünk valahova de biztos nem fogok vele lefeküdni

A lényeg hogy hiányzik hogy mégis hetente 1x találkozunk mert 30kmre lakunk egymástól meg ő magas pozícióban dolgozik és én se nahyon erek rá hétköznap meg edzes stb

Valaki tudna tanácsolni valamit?

Mondjuk persze teljesen más így leírva meg ami igazából van és nézőpont kérdése 😄 egyébként egy uriember csak én tudni szeretném hol is vagyunk/leszunk



2019. jan. 28. 11:21
1 2 3
 21/22 Williamspear ***** válasza:
100%

Tanácsom:


Fejlődj sokan szellemileg! Szükséges!

Olvass sokat, beszélgess a témáról értelmes felnőttekkel!


Csak szexuális tárgyként használ, szakítsd meg ezt a kapcsolatot, mert csak sérülni fogsz lelkileg benne!


Jóakaród!

2019. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Sohasem szerettem az előttem szólókat követve folyás iránt engedni a gondolataimat. Szeretem mindig valami új szemszögből megvilágítani a kérdést. De itt annyira kilóg a lóláb, hogy nem tudok mást mondani, mint amit elmondtak már előttem. Tipikusan az "eszesemmifogdmegjól" kategóriájú nő vagy.
2019. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!