Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a párommal, mert eléggé nárcisztikusan viselkedett. utána folyamatosan "zaklatott", hogy béküljek ki vele, amikor ez nem történt meg öngyilkossággal fenyegetőzött. Rá hívtam a mentősöket, elvitték, kiderült, hogy vaklárma. Utána ellenségesen viselkedett velem, feljelentett zaklatásért. Az volt a szerencsém, hogy megvoltak az üzenetek, így nem lett belőle semmi.

Rá pár napra találkoztunk és elmondtam, hogy emberben így nem csalódtam, haggyon békén örökre.

Viszont pár napja felkeresett, látom rajta, hogy megbánt mindent és próbál változni. Annyi bántást kapott már az életben, és hát azt hiszem valahol még mindig szeretem.


2019. febr. 1. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szakítás vele, nem is kellett volna ismét kiemelném ezt a kérdést, érzelmi zsarolásnak nincs helye!
2019. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem adnék újra esélyt neki bármennyire is szereted.Elég sok túlkapása volt,nem hiszem hogy megváltozna
2019. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!