Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, szokjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, szokjam meg, hogy egy méltatlan helyen élünk,3-an 1 szobában, rossz állapotú házban, mert nagy a kert, és a férjem egyébként sem tud más helyet elképzelni, mert nem tudja hol lenne jó?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy ez nem ideális, de nincs jövőképe, szerinte rossz a világ amiben élünk, hogy nincs továbblépési lehetőségünk.

Már lassan semmihez sincs kedvem...A válás nem opció. Az életkedv függ a körülményektől? Hogy tudnám függetleníteni magamat ettől az érzéstől?



2019. febr. 3. 08:39
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
35%
Budapesten laksz, jól gondolom? Miskolcon 1.5 szobás lakást adunk ki 50-ért. Költözz át Miskolcra!
2019. febr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
5-öske! Kifejtenéd kérlek miért vagyok azonos mértékben felelős? (Nem én akarok itt lenni. Én mennék másik házba, albérletbe, és\vagy panelbe. Tényleg, lehet másodàllàst kellene vàllalnom. M it gondolsz mennyi pénzt takarít meg egy átlag (vagy az alatti) házaspàr egy év alatt? Erre a többiek is vàlaszolhatnának :-)
2019. febr. 3. 10:18
 13/28 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy sem településhez, sem országhoz nem ragaszkodom.
2019. febr. 3. 10:20
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért vállalnak gyereket az emberek rossz körülmények közé? Ez a nagy kérdés.

Úgy tesznek félre az emberek, hogy fiatalkorukban gondolnak a jövőjükre, tanulnak, képzik magukat, hogy legyen egy jó munkahelyük, tudjanak félrerakni lakásra. De ha csak 20 évesen jön meg az eszed még mindig képezheted magad, fejlődhetsz, elmehetsz tanfolyamokra, hogy előrébb juss a munkahelyeden.

Gyerekkel ezt már nyilván nehéz, ezért nem kell vállalni amíg nincs mire.

2019. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%
"3-an egy helyen", "a férjem ...", a férjeddel van gond, ezt kellene megbeszéljétek. Kis virágoskertet is csinálhatnál vagy hasonlót.
2019. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod én átlag családból jöttem. Szüleim nem tudtak segíteni anyagilag. Tíz éven keresztül napi 10-11-12 órákat dolgoztam, és persze volt hogy szombaton meg vasárnap is. Volt mikor főállásom mellett két mellékállásom volt. Aki nem tanul tovább az máshogy nem fog előrébb jutni, csak kemény munkával!

Nem mondom hogy ezt neked kéne, hanem a férjednek,vagy közösen, már rég...

2019. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem volt családi tàmogatásunk. 0-ról kezdtük a közös életet. Én munka mellett diplomát szereztem , nyelvvizsgàztam. Nem fiatalon vállaltuk a gyermekünket!
2019. febr. 3. 10:35
 18/28 A kérdező kommentje:
A 10-12 óra munka nekem is megvolt, csak a munkahelyemen.
2019. febr. 3. 10:37
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Először értékelném azt a földrajzi helyet ahol élek. Főleg munka és kereseti lehetőség szempontjából.

Aztán az ingatlanom értékét is felmérném.

Mennyivel vagytok előrébb egy olyan helyen megtakarítás szempontból ahol sz@r a fizetés, de saját ingatlanotok van és egy olyan helyen ahol albérletben vagytok de jó a fizetés és bőven akad munka? Mérlegelni kell!

2019. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
Én is voltam ilyen helyzetben! Penészes ház, bojler elromlott es úgy is maradt melegítettem a vízet. Fűtés, ha volt fa begyujtottam ha nem akkor nem! Besokaltam az exem trehányságából. Főleg mikor a 2 éves gyerekem majdnem meg fulladt a dohos penészes házban!! Én tettem hogy meg változtassam az életünket. Se anyám se apám senki nem volt aki segíthetett volna! Igényeltem egy kicsi lakást és addig mentem jártam a nyakukra annyi emailt el küldtem amennyit csak lehetett! Hittem benne változtatni akartam és sikerült. 5 hónapot vártam de megérte! És hitel is volt a nyakamon. Éltünk máról hónapra de normális lakásban, melegben. Boldog volt a kislányom is hogy már nem fázik!! Én nem kifogásokat kerestem hanem megoldást... Igen volt hogy maradt 30 ezer forint mire mindent kifizettem es abból gazdálkodtam. Problémára megoldás kell nem kifogás miért nrm lehet meg csinálni!!
2019. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!