Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dolgozzam fel, szokjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel, szokjam meg, hogy egy méltatlan helyen élünk,3-an 1 szobában, rossz állapotú házban, mert nagy a kert, és a férjem egyébként sem tud más helyet elképzelni, mert nem tudja hol lenne jó?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy ez nem ideális, de nincs jövőképe, szerinte rossz a világ amiben élünk, hogy nincs továbblépési lehetőségünk.

Már lassan semmihez sincs kedvem...A válás nem opció. Az életkedv függ a körülményektől? Hogy tudnám függetleníteni magamat ettől az érzéstől?



2019. febr. 3. 08:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
És még annyi hogy nulla forintom volt mikor ott hagytam!!
2019. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogyhogy nincs pénzetek?
2019. febr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy totál bal..szal élsz, perspektíva, jövőkép, tervek nélkül. Ilyen férfi nekem nem kéne, ezt sajnos Te is elrontottad nem kicsit. Gondold át, hogy a megfelelő emberrel élsz e, mert Ő nem fog változni ahogy elnézem. Megéri e egy életet lehúzni mellette?
2019. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó vagyok: Számomra Apám a FÉRFI és szerencsére ez a típus vonzott így a férjem is ilyen. Amíg két keze van addig dolgozik és építkezik ha csak pár ezre, tízezre van kifest, apránként gyűjtöget ha összegyűlik 100 ezer(vagy több) akkor vesz téglát, majd cementet stb. utána hív pár embert aki segít és már állnak is a falak....Nem pedig egy penészes, omlás szélén lévő lukban sápítozik, hogy háát jó ez így meg nem tudom mit csináljak meg nincsenek lehetőségek...hát ez minden csak nem férfi
2019. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja én is ezt kérdezem ha sok munka meg diploma van mégis miért tartotok itt?

Valami itt nen stimmel...

2019. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek is kutya kötelessége tenni azért hogy jobb legyen, nem csak a férfi lakik ott! Attól hjogy szült egyet még ugyanúgy kiveheti a részét mindenből.
2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mért gondolod, hogy a férjed ott akar élni?

Ennyire nehéz elhinni, hogy sok családnak ma már lehetetlen családi házat venni? Ezért nem válni kell.

2019. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt így sehogy nem kellene elfogadni, mindenkèpp lèpnetek kène valamerre. Mert ha ilyen rosszak a körülmènyek, akkor kb. bármikor "rátok omolhat", szóval hosszabb távra már nem lehet tervezni vele. Van továbblèpèsi kehetősègetek, csak utána kellene nèzni, áthámozni a lehetősègeket, ès igen, lehet hogy bizonyos dolgokról le kellene mondani. Mert hiába szereti, hogy nagy kert meg minden, ha a ház kb. lakhatatlan, èpítkezni még nincs keret. El lehetne adni, ès plusz nèmi hitellel vehetnètek egy lakást. Azèrt most az èpítèsi telkek is igen jó áron mennek, persze függ attól, hogy helyileg hol van. Itt felènk pl. 15 Milla körül mozog bontandó házzal.

Mondjuk azt nem nagyon èrtem, hogy mindketten dolgozó emberek vagytok, hogy nincs megtakarítások? Mit csináltatok az elmúlt 10 èvben? Nem a világ rossz, ez azèrt nagyban rajtatok múlt.

2019. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!