Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex haza készül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex haza készül?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el minket a munkahelyi szeretője miatt.


Most olyan érzésem van, mintha visszakozni akarna.


Sokat panaszkodik az anyósjelöltre, a barátnőre, és egyre többet van nálunk.


Elég aljas módon bánt velem a szakításkor, most mégis nekem panaszkodik.


Valahol a lelkem mélyén még mindig szeretem őt, de nem vagyok biztos benne, hogy még tudnék vele együtt élni a bizalomvesztés miatt.

Szerintetek újra építhető lenne ?


Trollok kíméljenek!!



2019. febr. 7. 12:30
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

#9 ezt minden képpen meg fogom kérdezni tőle.

Bár az arcát látva tudom a választ...

2019. febr. 7. 13:45
 12/45 anonim ***** válasza:
92%

Igen haza készül. Viszont bármennyire szereted jusson eszedbe, hogy gondolkodás nélkül elhagyott nem csak Téged, hanem titeket egy új punciért. Nem számítottatok neki, sem az mit tesz veletek. Becsapott, átvert, eldobott. Most kezd kiderülni, hogy ott sincs kolbászból a kerítés és próbál lassan észrevétlenül a bizalmadba férkőzni azáltal, hogy szidja a másik felet. Ez csak taktika. Ha valóban megbánta volna akkor eléd áll és elmondja, hogy idióta volt, hibázott de hiányoztok neki ezért bocsáss meg és fogadd vissza. De taktikázik, meg akar puhítani. Sőt, talán azt várja, hogy Te hívd vissza, Te mond ki először. De ha megteszed ne, hogy azt hidd, hogy ezért becsülni fog. Ezzel fog megbizonyosodni, hogy manipulálhat, bármit megtehet. Persze egy darabig teperni fog. De amilyen könnyen eldobott titeket ez szerintem mindent megmagyaráz. Mellesleg lehet, hogy a másik nőnek meg Téged szid.


Ha pedig panaszkodik az új nőre miért nem állítod le? Miért kéne, hogy Te végighallgasd a problémáit azzal a növel akiért elhagyott? Ő döntött így, ezt választotta. Én megmondanám, hogy a nőjéről és a problémáikról hallani sem akarok,ha pedig elégedetlen azzal amit választott akkor hagyja el őt is úgy, mint titeket mert ezt tudja. De arról ne is álmodjon, hogy hozzád vissza jön.

2019. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem - még ismeretlenül is - ennél többet érdemelsz. (Ahogy szinte mindenki más is). Ne menj ebbe bele. Sőt! A panaszkodását is ignoráld, ha képes vagy rá. Ki fog használni, ismerek ilyen személyeket (mindkét nemből)
2019. febr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
86%

#7vagyok, és nem troll vagyok.

Csak kimondom amit gondolok.

Csak hogy tudd elváltam, mert megcsaltak, gyerekeim is vannak, és egy percig nem érdekelt ezekután hogy mit csinál vagy hova készül az exem! A gyerekek dolgain kívül nincs mit beszélnem vele, vagy gondolkoznom róla!

Ja és én vagyok a férfi a történetben.

De nyugi sok nő olyan mint te, szeretik ha semmibe vannak nézve.

2019. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

#14


Rögtön leírsz...

Olvasd el a 12-es választ. Azzal azonosulok.


De azért kíváncsi még lehetek más szempontokra.

2019. febr. 7. 14:03
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem játszd el vele ugyanazt amit ő veled. Engedd magadhoz közel, aztán dobd a francba. De ehhez erősnek kell legyél. Ez az ember csak szórakozik veled és az új nőjével. Megúnta az új játékszerét és most visszamenne a biztosba. Ha most megengeded, hogy visszamenjen, újra és újra meg fogja tenni veled. Ne legyél lábtörlője senkinek.

Egy sorstárs.

2019. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
14%
Nektek milyen volt a házasságotok?Mit tettél a kapcsolatba?Mi az amit nem adtál meg a férjednek?Neked milyen hibáid vannak?Voltak-e előzmények?Figyelembe vetted-e a férjed kéréseit?
2019. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#17

Már rég nem erről van szó...

2019. febr. 7. 16:22
 19/45 anonim ***** válasza:
10%
Oké.Írtál egy végkifejletet.Ebből mi nem tudjuk hogy miért ment el a férjed korában így azt is neked kell eldöntened hogy újra akarod-e kezdeni vele.Különben történhetne akármi is a gyermekemet soha nem hagytam volna el senki kedvért inkább lnék olyan mellett akit nem szeretek.
2019. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

#19

Hogy tudnál úgy élni valakivel, hogy nem szereted?

2019. febr. 7. 20:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!