Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex haza készül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex haza készül?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el minket a munkahelyi szeretője miatt.


Most olyan érzésem van, mintha visszakozni akarna.


Sokat panaszkodik az anyósjelöltre, a barátnőre, és egyre többet van nálunk.


Elég aljas módon bánt velem a szakításkor, most mégis nekem panaszkodik.


Valahol a lelkem mélyén még mindig szeretem őt, de nem vagyok biztos benne, hogy még tudnék vele együtt élni a bizalomvesztés miatt.

Szerintetek újra építhető lenne ?


Trollok kíméljenek!!



2019. febr. 7. 12:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
16%
20:Úgy hogy az járna a fejemben hogy a saját gyermekemet reggel én keltsem fel hogy indulunk az oviba , délután megyek érte.Én adom neki a vacsorát én simogatom a kis fejét míg nézzük a mesét én mondom neki az estimesét lefekvés előtt ha beteg virrasztok vele stb.stb. mert a saját vérem a gyermekem.Ezt nem adom át egy idegen szőrös kopasz se..fejnek aki jött hozzád du..i.Vagy te ilyen gyerekkort kívánsz a gyerekednek?Én akkor vagy viszem magammal a gyerekemet vagy élünk egymással úgy is ha már nem szeretjük egymást.Nem hiszem el hogy senki nem képest a gyermekét a saját maga érdekei elé helyezni.Rengeteg nő írja itt is hogy úgy érzi már nem boldog így elválik a férjétől.1 éves gyerek mellett.Bas..a meg az anyját az ilyen hogy csak magára gondol...
2019. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

#21

Na igen... Ex gondolkodás nélkül hagyott itt minket mondván, hogy ő is felnőtt apa nélkül...

Most persze játsza az apukát... és panaszkodik meg helyezkedik.

Amikor az egora hallgatott nagy mellénye volt...

2019. febr. 8. 09:02
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
De te bele mesz ebbe a játszmába ,azert mert van gyerek miert kell ti beszéljetek ?? A gyereket vigye el , es nem kell veled beszélgetni ! EZt elvált nőként mondom! Nekem ez nem normalis!
2019. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
21-es: Én is hasonlóan gondoltam, amíg pofán nem vert a valóság. Engem az asszony egy évig titokban csalt, amíg nem derült ki, addig még elvoltunk. De az utána következő egy év maga a pokol volt. Én végig szerettem (igazából nem érdemelte volna meg ...) és próbáltam volna helyrehozni a dolgokat, egyben tartani a családot. De ő továbbra is felhordta a szeretőjét, amíg nem voltam otthon. Szerinted ezt meddig lehet bírni ép ésszel? Aztán végül elköltöztem, jobb ez így mindenkinek, a gyerek akkor volt 1,5 éves. Nyugodtan ki lehet számolni, az asszony még terhesen kezdett el félrejárni. De én csak a feleségemtől váltam el, nem a gyerekemtől. Nálam alap volt, hogy csak azzal a feltétellel költözöm és válunk, hogy ugyanannyi időt töltök ezután is a gyerekemmel, mint előtte. Ez nagyjából sikerült is, annyi eltéréssel, hogy nem mellettem ébred és alszik el. Még. De ha kicsit nagyobb lesz, akkor fele időben nálam is fog aludni.
2019. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
24-es sajnálom hogy így alakult.Miért te költöztél el?Nem próbáltad magadhoz venni a gyereket?
2019. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

A legújabb fejlemény, hogy a farsangra is eljött, az egyik tanár meghívta, sőt! Még feladatot is kapott, tombola, pedig sok más apuka is segíthetett volna.

Szóval jópofiznom kellett ha akartam ha nem. A gyerek miatt.

2019. febr. 9. 17:29
 27/45 anonim ***** válasza:
78%
Te bele mesz ebbe a játszmába , sőt élvezed! Erdekes mikor nalunk kiderült , en ugy ki........ mint macskát szarni!nem dumálgattam vele! A gyereket el lehet vinni az apukának ,szoval en azt veszem le , h te is kelesz ehez ,hogy taktikázzon a volt férjed 😏😏😏
2019. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

#27

Nem dumálgatok, ő dumál. Sokszor nem is reagálok, így partner sem vagyok ebben. Viszont nagy hibám talán, hogy nem tudok durva lenni senkivel. Pedig vele annak kéne lennem, hiszen itt hagyott minket mint kutya a sza(ha)rát.

A gyereket el is viszi, nem tiltom.

2019. febr. 10. 15:36
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

25: 24-es vagyok. Hogy miért én költöztem? Nem saját lakás volt, hanem albérlet. Én nem ragaszkodtam a lakáshoz, meg így egyszerűbb is volt mindenkinek. Saját lakást nyilván nem hagytam volna ott, ez nem is kérdés.


"Nem próbáltad magadhoz venni a gyereket?"

Ne viccelj már. Egy másfél éves anyatejes gyerekről van szó, eszembe nem jutna elszakítani az anyjától. Ahogyan az anyja se akarja elszakítani az apjától. De kortól függetlenül egy gyereknek teljes értékű anyára és apára is szüksége van. Amíg szopizik, addig értelemszerűen az anyjánál alszik éjszaka, ha már nem fog, akkor majd megfelezzük a gyerkőcöt (keresztbe vagy hosszába :) ).

2019. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Értem.
2019. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!