Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex haza készül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex haza készül?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el minket a munkahelyi szeretője miatt.


Most olyan érzésem van, mintha visszakozni akarna.


Sokat panaszkodik az anyósjelöltre, a barátnőre, és egyre többet van nálunk.


Elég aljas módon bánt velem a szakításkor, most mégis nekem panaszkodik.


Valahol a lelkem mélyén még mindig szeretem őt, de nem vagyok biztos benne, hogy még tudnék vele együtt élni a bizalomvesztés miatt.

Szerintetek újra építhető lenne ?


Trollok kíméljenek!!



2019. febr. 7. 12:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen gyereket el viszi akkor minek is beszeltek? Hogy tudja neked mondani a mondani válogat ha te s gyereket max ki kíséret az ajtóhoz?
2019. febr. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy bejön. Amíg én készítem a gyereket.
2019. febr. 12. 08:33
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ló jó a szamár is.
2019. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Vicc az egesz.

Ha bemegy akkor azt jelenti beengeded ha nem kuldod ki. Vagy arra se vagy kepes h kikuld?

Tudod.miert nem? Mert meg mindig o kell neked azert.

Es ezt o is tudja, ezert jon azzal amivel.

Te kell tudd mit akarsz igazan mi hiaba mondjuk hogyan kellene

2019. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Akkor cserélj zárat. Minden értelemben.
2019. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
68%
El kell készíteni a gyereket azelőtt , mikor megjön oda adni neki az ajtóba , es viszlát 😁A masik nem tudom , h te mennyi ideig készíted a gyereket , h bele tud menni olyan témákba , h milyen a nője ! Es ha te semmit nem reagálsz csak csendben hallgatsz minek mondana , na jo tartom a véleményem , h te ezt élvezed .
2019. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Nagyon eltértünk a kérdéstől...
2019. febr. 23. 21:42
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyáltalán nem durva, csak egyszerűen határozott kérés, hogy azt mondod neki, hogy


Nézd, te úgy döntöttél, hogy elvágod a közös jövőnk fonalát, tudomásul vettem, alkalmazkodtam hozzá, és eszerint is élek. Ennek a dolognak vállalom minden következményét, és neked is vállalnod kell a döntésed következményét, akkor is, ha tetszik, ha nem. Ide tartozik, hogy minket már csak a gyerek köt össze, ebben a dologban mint szülőknek együtt kell működnünk, de a lelki és egyéb problémáid a legkisebb mértékben sem érdekelnek, találj valakit, aki erre kíváncsi, esetleg ha nincs más, akkor beszéld meg az anyukáddal, de kérlek engem kímélj meg.

2019. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt látom a fent leírtakból,hogy te ebben partner vagy.Holott ő nem igazán érdemelné meg,hogy visszafogadd,meg te sem biztos,hogy ennyit érdemelsz.Csak magadat tartod ilyen kevésre.
2019. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Amiket Neked mond a jelenlegirol, valószínűleg ugyanazokat panaszkodta Rólad a jelenleginek. Gondolj erre amikor legközelebb hallgatóság és tudsz elég dühös lenni hogy helyére tedd, hova járjon panaszkodni....
2019. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!