Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex haza készül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex haza készül?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el minket a munkahelyi szeretője miatt.


Most olyan érzésem van, mintha visszakozni akarna.


Sokat panaszkodik az anyósjelöltre, a barátnőre, és egyre többet van nálunk.


Elég aljas módon bánt velem a szakításkor, most mégis nekem panaszkodik.


Valahol a lelkem mélyén még mindig szeretem őt, de nem vagyok biztos benne, hogy még tudnék vele együtt élni a bizalomvesztés miatt.

Szerintetek újra építhető lenne ?


Trollok kíméljenek!!



2019. febr. 7. 12:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Van azóta fejlemény?

32/f

2019. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

#41

Igen. Napi szinten. Vagy felhív valami ürüggyel, vagy bejelentés nélkül megjelenik, még a munkahelyemen is.

Nőnapra hozott virágot + fel is hívott.

Szóval? Mire gondoljak? Össze vagyok zavarodva.

Gondolnám, hogy a gyerek miatt jön, de pl. a munkahelyemen nincs ott a gyerek... Nem egyszerű.

2019. márc. 8. 19:57
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

De azért még ugye együtt van a másik nővel? Annyira azért nem gondolja komolyan, hogy fontos vagy neki, hogy el is hagyja a másik nőt, mielőtt te biztos lennél?

Szerintem a pasasnak simán lakhatási problémái vannak, nem tud hova menni :D

Te meg egy megfelelő balek vagy sajnos.

Gratula.

2019. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus balek nő vagy akit átvernek, megaláznak, de később pár kedves szóval és tettel megint le lehet venni.
2019. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kutya megérzi a félelmet, és akkor támad, a pasid is megérzi a bizonytalanságot, gyengeséget, és kihasználja.


Ne legyél mulya! Mondd meg neki, hogy csak a gyerekkel kapcsolatban vagy hajlandó vele találkozni, beszélni, tegye meg azt a szívességet, hogy legalább annyira tisztel téged, hogy ezt elfogadja, és ne erőszakolja rád magát. Ha virágot visz, ne fogadd el, vigye el. Ha nem akkor előtte dobd ki. Hűvösen, ne indulattal.


Mondd meg neki, hogy te már nem akarsz tőle semmit, pláne vele, és zaklat azzal, ha a munkahelyeden megjelenik, vagy hívatlanul, váratlanul jön, és ne kívánja, hogy hivatalos lépéseket ez ellen.

2019. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!