Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok arra, ha barátnőtök bejelentené, hogy kimegy külföldre fél évre, mert nem érzi itthon jól magát?

Figyelt kérdés

Barátnőjével menne, és ki se kérné a véleményeteket, vagy hogy esetleg együtt menjünk. Szerinte ez egyben egy jó teszt is a kapcsolatunknak, hogy kitartunk-e egymás mellett. Plusz emellett hangsúlyozza, hogy megérti ha emiatt szakítok és ő semmit nem akar erőltetni.


Nekem őszintén szólva fáj, hogy ennyire semmibe vesz, úgy érzem nem vagyok neki fontos és ha szakítanánk, akkor egy cseppet sem bánná, sőt kezdem úgy érezni, hogy pont ez a célja :( vagy én gondolom rosszul?


Ti mit tennétek a helyemben?

Nektek rosszul esne vagy teljesen elfogadható, ahogy viselkedik?



2019. febr. 10. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez kuka..

Sajnálom kérdező.

2019. febr. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Fél évre? Legalább főiskola/egyetem miatt egy fél szemesztert ott tölt, vagy svájcba, hollandiába menne "kirakatbábúnak"? Ez a "barátnőmmel kimegyek" dumát már annyiszor hallottam... Páran elmondták miért mennek ki a barátnőjükkel, másokról visszahallottam.


De ahogy a többiek is írták: Diszkréten lapátra tesz. Ha szeretnél vele kitolni, megvárod míg hazajön és ha az új pasija várja a reptéren te bevágsz elé és megcsókolod , mondván még nem szakítottatok... :) :) Megszívná...

2019. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szerintem szakítani akar, csak nem akar megbantani, és bízik így abba hogy te szakitasz vele.

Nagyon Sajnálom.

Majd találsz jobban majd meglattod 😉

Fel a fejjel 😉

2019. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Volt ilyen a közeli ismerősi körömben. A csaj szakítani akar... meg 'élni'.

Engedd el, hagyd ott, felejtsd el. Annyi tisztesség sincs benne, hogy 'vége'. HP

2019. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa viselkedés. Menjen, ha itt nem érzi jól magát, de már előbb kiderülhetett volna, ha nem vagytok egy politikai nézeten, akkor meg úgysem tudna működni egy kapcsolat. Menjen, de ne is jöjjön vissza, legalábbis hozzád ne.
2021. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!