Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de nem akarja a szexet. Ő 23 én 25 vagyok. Ti hogyan kezelnétek ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Állandóan ír meg küld ilyen matricákat Facebookon folyamatosan. Meg állandóan mondja hogy szeret stb.

Nagyon szereti ha ölelem.

Állandóan ölelkezve alszunk.


Férfiként beindulnak a hormonok és akkor vágyom az együttlétre. Ő viszont nem.

Csak akkor megy bele a szexbe, ha előtte felizgatom de nagyon.


És volt olyan is, hogy ő elélvezett, de én még nem és szó szerint még kiverni se akarta. Nem is verte.


Lányok, mire utalhat ez az egész dolog? Miként kezeljem ezt? Mi lehet a baj?


Nem vagyok fogyatékos, meg fizikailag sérült meg semmi ilyesmi.


2019. febr. 11. 11:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
szerintem van benne valami ami miatt nagyon fel tud izgulni és élvezetessé teszi majd a szexet, de ezt még nem találtad meg. Lehet nem az átlagos lány, átlagos együttlét imádó, hanem van valami Kink-je, fantáziája, perverzsége ami nélkül nem élvezetes a szex nála, ez lehet SM, BD, fétish, bármi
2019. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Kishíján meglincsel az álszent pc népség.

Elbújunk a csemete mögé, hogy ne kelljen észrevenni az erdőt.

Már bánom, hogy kérdést mertem címezni az oldalra.

2019. febr. 11. 12:18
 13/26 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem normális h a lány alapból nem kíván. Még csak 1 hónapja, azért ilyenkor még lázban ég az ember...

Ha ilyen alacsony már most a libidója, mi lesz később? Kérdezd meg tőle h hány alkalommal volt szex korábban az exével.

2019. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

Ja, szerinted neki nem is kéne akarnia a szexet, csak engednie.


Igaz, nem kellett volna kiírnod.

2019. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
na már megint mi a tosz bajotok van a válaszommal....
2019. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy érdemes lenne még ismerkedni egymással egy kicsit. 1 hónap nem olyan hosszú idő, alig ismeritek egymást. Jó lenne megtudni, miért ilyen gátlásos a barátnőd. Neveltetés, rossz tapasztalat, esetleg nulla tapasztalat? Esetleg nem jól csinálsz valamit? Mi idegenek csak találgatni tudunk. A barátnőddel kell megbeszélned.
2019. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%
Egy nőt fel kell izgatni,nem pedig csak megdugni. Ráadásul nem várhatsz el tőle semmit sem, a szex nem elvárásokról szól,hanem arról, hogy kinek mihez van kedve.
2019. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%
Miért a csaj elvárhatja,hogy jó alaposan izgassa fel,majd aztân őelmegy a srác meg max a mosdóba,sőt még a farkához sem ér.A szex adok kapok.De biztos a kérdező a hibás.Nőként nekem is csak várni kell hogy hozzámérjen,felizgassanak, aztán êlvezni a dolgot,adni nem.Igaz?
2019. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
72%

Véleményem szerint ez a kapcsolat nem kölcsönös érzelmeken alapul. A leányzó használ téged arra amire éppen szüksége van és az érzéseid pont le vannak szar...a.

Akkor szoktak a nők így viselkedni amikor olyan pasival vannak együtt akihez szexuálisan nem vonzódnak, csak jó társaságnak tartják, profitálnak ha vele maradnak. Másik jellemzőjük, hogy szex közben folyamatosan becsukják a szemüket és másokról fantáziálnak, egyáltalán nem a partnerükre koncentrálnak. Nekem is volt anno ilyen barátnőm, csak akkor volt rendes szex amikor ő akarta, de akkor viszont addig dugtunk hogy vörös volt a farkam. Minden egyes szex előtt órákig izgattam, mert olyan száraz volt mint a kalahári sivatag, csak vele kellett síkosítót használnom.

Az összes többi csajomnál ha már átöleltem és megfogtam a seggét már kapcsolt, és viszonozta, sőt még jobban felhúzott, ezzel ellentétben ez a csaj folyamatosan leállított, mondván nem most kéne ezt csinálni. Soha többet nem megyek ilyen nő közelébe, olyan szinten leamortizálta a libidómat, hogy a végén már nem kívántam a szexet és mindezt kb 3 hónap alatt.

2019. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy azért nincs kedve kielégíteni, mert neked is csak a saját örömöd a fontos. ALAP, hogy fel kell izgatni valakit mielőtt szexelsz vele. Vagy neked feláll ha nem vagy felizgulva? Őszintén szólva megérdenlitek egymást . Vagy ő is egy önző g...ci mint te, vagy egy bal.sz aki nem szól semmit hogy neki ez baromira nem jó. Te is ahelyett hogy vele beszélné meg, itt hisztizel meg dobálózol szavakkal amiknek a jelentését sem tudod. Nőjetek fel.
2019. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!