Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, de nem akarja a szexet. Ő 23 én 25 vagyok. Ti hogyan kezelnétek ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Állandóan ír meg küld ilyen matricákat Facebookon folyamatosan. Meg állandóan mondja hogy szeret stb.

Nagyon szereti ha ölelem.

Állandóan ölelkezve alszunk.


Férfiként beindulnak a hormonok és akkor vágyom az együttlétre. Ő viszont nem.

Csak akkor megy bele a szexbe, ha előtte felizgatom de nagyon.


És volt olyan is, hogy ő elélvezett, de én még nem és szó szerint még kiverni se akarta. Nem is verte.


Lányok, mire utalhat ez az egész dolog? Miként kezeljem ezt? Mi lehet a baj?


Nem vagyok fogyatékos, meg fizikailag sérült meg semmi ilyesmi.


2019. febr. 11. 11:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
56%

EZ a fel kell izgatni a nőt szöveg.......egy 10-15 éves kapcsolatban 40 évesen még azt mondom, hogy talán igazat adok, de 1 hónapos kapcsolatban 23 évesen? Aki ilyen baromságot mond az milyen kapcsolatban él?

Friss kapcsolatnál az a normális ha minden nap van szex, még működik az újdonságvarázsa. Ha mindkét fél gerjed a másikra és működik akémia akkor a partner puszta látványa illata elég ahhoz hogy felizguljon, nem kell ahhoz órákig izgatni a másikat. Persze lehet valaki gátlásos meg tapasztalatlan, de akkor kapcsolja a lámpát és csinálja, lehet hogy az elején még bénázik, de éreztesse a partnerévek, hogy akarja.

Végezetül csak annyit, hogy ha az én párom hozzám bújik mondjuk kanálka pózban, akkor a farkam átszúrja még a falat is.

2019. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

A válaszolók némelyike amúgy olvasta a kérdést egyáltalán? :D

Le kellene lépned kedves kérdező, akik kívánják egymást nem így viselkednek hanem egymásnak esnek és mindig csak csinálnák az első időszakban, pláne huszonévesen.

2019. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha már megvolt az aktus, valószínű fel van izgatva a leányka, vagyis ezek után se akar a barátjához nyúlni, akkor kuka.

Kérdező, vegyél neki egy uborkát, te meg keress egy normális nőt. 1 életed van neked is.

2019. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
Ez a centizgetés teszi a szexet nyűggé, hogy amit kapsz, azt vissza kell adnod, úgyhogy vezesd kis kockás füzetben, különben megy a durca.
2019. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyet ki kell dobni. Reménykedhetsz, de később se lesz jobb.
2019. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szàrazon szerintem senki nem szeret szexelni. Felizgatàs alap. Amúgy azt gondolom hiàba kaparsz. Kihasznàlâs szagot érzek.
2019. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!