Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar lakbért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar lakbért fizetni és dolgozni sem hajlandó, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja lakom együtt a barátnőmmel egy albérletben. Az elején mikor összeköltöztünk, megállapodtunk, hogy megosztjuk a költségeket.

Én egyetemista vagyok, havonta nincs annyi bevételem, hogy az ő részét is fizetni tudjam.

Ha megtehetném kifizetném helyette, de nem tudom.

Ő már nem tanul, és nem is szeretne, tehát csak az az opció van hogy elmegy dolgozni, viszont nem szeret és már kb 3 helyről rúgták ki az elmúlt 2 hónapban(max 1 napot dolgozott vagy be sem ment az interjúra)

Amikor felvetettem neki, hogy 2 hónap itthon üldögélés után el kellene mennie dolgozni, keresett munkahelyet ahonnan 1 hét után kirúgatta magát.

Most nemrég ismét felvetettem neki, hogy jó lenne ha keresne munkát mert számomra rendkívül megterhelő az, hogy havonta kb 60-80 ezret kell kiadnom lakbérre/rezsire, teljesen ideges lett és azt mondta őt nem érdekli.

Mentségére, a 3 hónap alatt nem voltunk sehol(mozi, étterem stb.) csak folyamatosan otthon üldögélünk, és amikor rákérdeztem hogy ez neki jó-e így azt mondta igen.Tehát a lakbér/rezsin kívül nem kér semmit hogy fizessek neki max a kaját(az nem megterhelő számomra)


Kidobni nem szeretném mert elvégre is nem rakhatom utcára a barátnőmet, viszont ha így folytatótnak a dolgok, mindketten utcára fogunk kerülni.

Már igényeltem diákhitelt is, amit másra szerettem volna költeni viszont muszáj volt lakbérre “beáldoznom”.

Újat pedig nem szeretnék igényelni mert egy életre nem akarom eladósítani magam.



2019. febr. 16. 02:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő egy vicc :'DDDDDD

Nőként szégyellem magam.

2019. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért jársz te ezzel a nővel?????? Nem tudtad, hogy ilyen, amikor összeköltöztél vele? Szerintem szakítani kellene, mire fogja nevelni az ilyen a saját gyerekeit? Gondolkozzál el ezen. Most kellene szakítani vele. Miért kerülne az utcára? Nincsenek szülei? Eddig hol lakott? - és miért nem mentek pl. kirándulni az otthon üldögélés helyett?
2019. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Jaaajjjj 😱😱😱😱

Persze, nem lehet gyereke, vagy csak nehezen. De gumit húzol, ugye????

Nem akarsz az ezredik palimadár lenni, akit mégis meglep a "meddő" nője egy pozitív teszttel, ugye??? (Figyi, papíron nekem se lenne szabad tehetbe esnem, mert endometriozisom van. Papírom is van róla. Meg van három gyerekem, akik elsőre összejöttek....)

Eteted, fizeted a rezsit, a lakbért: cigi és új ruha nélkül ÉVEKIG el lehet ám így lenni.


Szerinted a gép előtt ülve, online nem tud ismerkedni? Ne viccelj! Még randizni is tud, amíg te nem vagy otthon.

Mindenki azt mondja, hogy egy balek vagy. És ennek ellenére nem dobod ki.


Őszintén? Innentől meg is érdemled, hogy kihasználjon, ahogy csak lehet. Csak léccí gyereket ne csinálj, mert egyedül őt sajnálnám.

2019. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ő már nem tanul, és nem is szeretne, tehát csak az az opció van hogy elmegy dolgozni, viszont nem szeret..."


Töröld az egészet, csak az utolsó 3 szót hagyd meg.

2019. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!