Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy az exét, akivel 10 hónapja szakított, meghívta a lakására és felajánlotta neki, hogy az éjszakát is nála töltheti. Mit jelenthet ez? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

A barátom szakított 10 hónapja ezzel a leányzóval, és mi rögtön összejöttünk, mert előtte már adta jelét, hogy bejövök neki.

Szerelmesek voltunk/vagyunk. De én még nem költöztem a barátomhoz, időnként hol itt, hol ott vagyunk együtt, tehát ő most egyedül él.


Az exére többször ráírt, és meghívta közös filmnézésre, társasozásra magához, és írta, hogy ott is aludhat.


Az exe tudhatja, hogy én képben vagyok, mert annak idején is megtudta, hogy miattam szakított vele a barátom.


Most a párom miért keresi őt, miért hívja meg hétvégére, és éjszakára is magához?


Nekem a leányzó szólt erről, rám írt és megkérdezte, hogy még együtt vagyok-e a párommal, mert őt keresi, elhívja inni, magához, de engem egyik ilyen meghívós levelében sem említ a barátom.


A kapcsoltunk tehát még csak 10 hónapos, én szerelmes vagyok, azt hittem, a párom is.


Nem értem miért keresi az exét, és főleg milyen dolog, hogy a lakására hívja, és éjjelre is.


Ez csak szerintem gáz? Nem akarom felfújni, nem is tudom mit gondolja erről.


Ti mit tennétek a helyemben?


Én 28, párom 33, ex 25



2019. febr. 17. 02:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
A szex is "társasozás" kérdező. Az ex nem vállalta, majd vállalja más helyette idővel. A pasinak kevés egy punci, nézz szembe vele.
2019. febr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Fel lehetsz háborodva egész nyugodtan meg mondogathatod hogy de hát a pasim szakított a csajjal miattam blabla és akkor mi van? 10 hónapja úgy érezte te kellessz neki most meggondolta magát. Semmi nem 100%-os azért mert téged választott. Ezek szerint még sem olyan szerelmes mint te azt gondolod. Kell neki az exe és tuti hogy nem csak barátkozni de nyugodtan hidd csak el ezt a süket dumát. Hiába mondja azt hogy de tényleg csak társasozni meg filmezni akart szerinted hány pasi ismeri be a párja előtt hogy igen képzeld dugni hívta át? Hagyd el ezt a szemetet a fenébe.
2019. febr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
87%

"és többször ne ostobázzatok le, utálom az ilyen személyeskedést"


Hacsak nem töröltek hozzászólást azóta, hogy ezt leírtad, szerintem senki nem ostobázott le téged, még csak burkoltan sem, - 7. hozzászólóként, a fenti megjegyzésed előtt - én is csak annyit kérdeztem, hogy ezt (mármint hogy hogy csak társasozni akart az exével) tényleg el tudod-e hinni.


És nem, nem ostobának gondolnak, ha esetleg igen, egyszerűen csak nagyon naivnak, jóhiszeműnek.

2019. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
91%
Úristen ennyire naív nem lehetsz. Lehet ő szakított a csajjal, de azért még időnként dugásra előveheti. Ezek után hogy tudsz megbízni benne?
2019. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
Itt csak te voltál szerelmes, a barátod meg nem tudja eldönteni, hogy kit akar dugni. Csak azt, hogy lehetőleg minél többet.
2019. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
78%

Az ex ismeri a pasidat és gondolhatta, hogy kamuzik és valószinüleg nem akarja, hogy ki legyen használva. Ki tudja a pasid miket mondott rólatok (már elmúltak az érzések/megromlott a kapcsolatotok...).

Tudom, hogy sokkoló most ez a helyzet, de beszélj az exszel és buktassátok le együtt ezt a szemetet utána dobd ki a francba.

2019. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
90%
Reptetném a madárkát.
2019. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom úgy képzelted, hogy a megcsalásnak mindig van valami látványos előjele. Pl veled már nem szexel, vagy sok a vita otthon. Elárulom, hogy legtöbbször ilyen hidegzuhanyként jön, sokkol, és nem vagy képes elhinni, hogy megtette. Fel se tudod fogni, hogy volt képes rá, hisz köztetek olyan mély érzelmi kötelék van... Hát sajnos nem így van. A párod valóban hűtlen, akkor is, ha még konkrétan az exét nem sikerült lefektetnie - mert itt nem rajta múlt. Teljesen felesleges áltatni magad a társassal, ilyet nem csinál normális ember, hogy ottalvós bulit szervez kettesben az exxel, ha te nem érsz rá.
2019. febr. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

Annyira ismerős a sztori. Nincs túl az exén. Nálunk is ez volt, kész rémálom. Én anno beszéltem az exxel, hogy átlássul a helyzetet, mert mindkettőnket átvert.

Szerintem beszélj a pároddal, bár szerintem úgy is tagadni fog, pedig eléggé egyértelmű a helyzet...

2019. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok, amúgy mi is 10 hónapja voltunk együtt, amikor kiderült, hogy meg is csalt vele 3x is. Szóval ne az idővel pedálozz, el lehet játszani, hogy holt szerelmes vagy, anélkül, hogy az lennél.
2019. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!