Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról megtudtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról megtudtam, hogy az exét, akivel 10 hónapja szakított, meghívta a lakására és felajánlotta neki, hogy az éjszakát is nála töltheti. Mit jelenthet ez? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

A barátom szakított 10 hónapja ezzel a leányzóval, és mi rögtön összejöttünk, mert előtte már adta jelét, hogy bejövök neki.

Szerelmesek voltunk/vagyunk. De én még nem költöztem a barátomhoz, időnként hol itt, hol ott vagyunk együtt, tehát ő most egyedül él.


Az exére többször ráírt, és meghívta közös filmnézésre, társasozásra magához, és írta, hogy ott is aludhat.


Az exe tudhatja, hogy én képben vagyok, mert annak idején is megtudta, hogy miattam szakított vele a barátom.


Most a párom miért keresi őt, miért hívja meg hétvégére, és éjszakára is magához?


Nekem a leányzó szólt erről, rám írt és megkérdezte, hogy még együtt vagyok-e a párommal, mert őt keresi, elhívja inni, magához, de engem egyik ilyen meghívós levelében sem említ a barátom.


A kapcsoltunk tehát még csak 10 hónapos, én szerelmes vagyok, azt hittem, a párom is.


Nem értem miért keresi az exét, és főleg milyen dolog, hogy a lakására hívja, és éjjelre is.


Ez csak szerintem gáz? Nem akarom felfújni, nem is tudom mit gondolja erről.


Ti mit tennétek a helyemben?


Én 28, párom 33, ex 25



2019. febr. 17. 02:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Kár bemagyaráznod magadnak... Ha nem lett volna semmi mögötte, szólt volna, sőt a pasid még mondta is volna, hogy te is gyere. Neked is vetít, meg az exének is. Eszed legyen, könyörgöm!!!
2019. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%

Tegyük fel, hogy tényleg nem volt hátsó szándéka ezzel, és tényleg csak társasozni hívta át. Csak tegyük fel.

AKKOR SEM csinálunk ilyet, ha kapcsolatban vagyunk! Tehát igazából tök lényegtelen, hogy a szándéka mi volt, kicsit sem érett egy kapcsolatra.


Viszont a bizonyítékok bizony ellene szólnak.

1. Neked nem szólt róla, hogy legyél te is jelen.

2. Éjjel menjen az ex, aludjon is ott. Ugye mondani se kell, társasozni napközben is lehet egy parkban, kávézóban? Nem este, párnák között a lakásán....


Nyisd már ki a szemed... Ostobán viselkedsz.

2019. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
79%
Dugni akar csak nem veled!
2019. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

"Éjjel menjen az ex, aludjon is ott."


ilyet én nem írtam!


nappalra hívta meg, a kora délutáni órákra, és nem mondta, hogy aludjon ott, hanem felajánlotta, ha nem tud hazamenni, elalhat a házban.


parkban ilyen hidegben (ez 2 héttel ezelőtt történt) biztos lehet társasozni... okoska.

2019. febr. 17. 11:47
 35/39 anonim ***** válasza:
89%
30 perccel később sem lettél okosabb sajnos...
2019. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
14%
Minden lehet. Én is találkozom olyan exeimmel, akikkel nem akarok kapcsolatot. Még az ottalvás sem jelent semmit, egy csajjal párszor aludtunk együtt, egy ágyban, átölelve egymást, úgy hogy nem akartunk se szexet se kapcsolatot. Egy exemmel is aludtam többször, közös program után, mert messze lakott, sosem volt bennünk semmi szándék, hogy kapcsolat vagy szex legyen. Az is tény viszont, hogy ha kezdeményezték volna, akkor rávehettek volna, hogy szexeljünk, akkor is mikor én rossz ötletnek tartottam. Ahhoz túl alkalmazkodó vagyok, hogy visszautasítsak egy nőt. Más nőkkel volt is olyan, hogy szex lett belőle. Nekem még akkor is elég ártalmatlan esetek ezek. Ártalmatlanok, mert nem befolyásolták a futó kapcsolatomat, nem okoztak bennem semmi érzelmi vihart. Szép emlékek. Az sem zavar, ha a barátnőm csinálja ugyanezt. Nem szeretem a korlátokat, és nem szeretek korlátokat állítani a barátnőmnek sem. Szívesebben vagyok egy ilyen részben nyílt kapcsolatban. Azért csak részben nyílt, mert aktívan nem keresek harmadikat. A kettőnk közti kapcsolat érdekel, az jó e vagy nem. Beszéljetek nagyon őszintén, ítélkezésmentesen a kapcsolatotokról, a vágyaitokról. Nehéz őszintének lenni, kimondani olyat, amiről azt gondoljuk fáj a másiknak, amiért szégyelljük magunkat, amiben bizonytalanok vagyunk, ami miatt elveszíthetjük a másikat. Ezek a beszélgetések sokkal közelebb hozhatnak egymáshoz és személyiségformáló erejűek. Még akkor is, ha az jön ki belőlük, hogy jobb ha szeretettel elengedjük egymást.
2019. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát, okosabb is vagyok, mint te, a vergődésedet elnézve.

Ne feledd ezt el, eljön az idő, amikor felébredsz te is, addig boldog párkapcsolatot kívánok! Nincs semmi baj, hadd hívjon át lányokat magához a barátod, tényleg csak társasozni akar.

2019. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
82%

Ha akarjuk, hogy működjön a jelenlegi kapcsolatunk, nem keveredünk kétséges esetekbe az exxel. Nem hazudunk, nem titkolózunk az új párunk előtt. A párod PONTOSAN EZEKET TETTE!

Innentől kezdve te tudsz benne bízni?!

Még ha a csaj nem is hajlik efelé... akkor keres mást a pasi... Ha szeretne téged pontosan tudná, hogy ilyet nem teszünk!


30N

2019. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
87%
Bennem az a kérdés merült fel, hogy miért azok kapják a legtöbb választ, akik leszarják a véleményeket, és nem képesek belátni, hogy ha a válaszolók 100%-a ugyanazt mondja, akkor nem az egész világ a hülye, csak ők. És egy ilyen ember miért nem képes legalább elgondolkozni azon, hogy a válaszolóknak talán igazuk lehet? Vagy ha nem is számít neki mások véleménye, akkor mi a francnak ír ide ki kérdést?
2019. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!