Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyell a barátnőm?

Figyelt kérdés

Már évek óta együtt vagyunk, de nem mutatott be a munkatársainak, barátnőinek. Mivel rendes, udvarias, tanult ember vagyok, csak arra tudok gondolni hogy a külsőmet szégyelli. Láttam az előző pasijait, mind ilyen nagyon magas, jóképű srác. Nem is értem mit eszik rajtam külsőleg. De az leesett hogy nem akarja hogy meglássanak engem. Pl múlt héten egy barátnőjével kávézott munka után, én pont arra mentem haza és felajánlottam hogy hazaviszem, odakanyarodok. Mindenáron tiltakozott ellene! Én azért arra mentem és tényleg egy csajjal volt ott, nem pasival. De mégse akarta hogy meglásson az a csaj!

Vajon mit mondhat ennyi év után a barátnőinek, hogy nem láttak még engem? Azért ez nem normális szerintem.


2019. febr. 19. 16:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Állítólag egy félreértés miatt márkaképviseleti vezető értékesítőnek hisznek"


Ne legyél naiv, nem "félreértés" miatt hisznek annak, hanem mert a párod ezt mondta nekik. (Lényegében ezt hazudta Rólad a sznob társaságának).

2019. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!