Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállalással zsarolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalással zsarolni?

Figyelt kérdés

Van egy barátom aki nálam 13 évvel idősebb, ő 41 éves én pedig 28 vagyok. Négy éve vagyunk együtt. Két évvel ezelőtt apránként elkezdte felhozni a gyerekvállalás témáját, apránként adagolva hogy ne legyen eleinte annyira nyomasztó számomra. Az utóbbi időben minden második nap elmondja hogy szeretne egy gyereket és mikor ejthet teherbe (ezt ilyen formában). Én nem vagyok kész lelkileg egy kisbabára és tényleg ez az utolsó dolog amit szeretnék a jelen pillanatban. Hiába mondom el neki minden alkalommal, hiába látszik rajtam hogy nem akarok gyereket, nem igazán érdekli csak folytatja a magáét. Ő benne van már a korban, nincs kedve újabb nőt keresni és egy gyerek olyan mint egy játék ami lefoglal és értelmet ad az életnek.. Ha én nem akarom majd elmegy külföldre és fizet egy béranyának, úgyis jobb választás hiszen akkor nem kell számolnia egy válással és minden egyébb negatívummal. Ugy érzem addig zsarol és csűri-csavarja a témát amíg beadom a derekam, szülők egy gyereket majd egyik gyenge pillanatomban otthagyom neki és elmegyek.

Igazából tanulni szeretnék még és nem egy kisbabával bezárkózni, összeségében félek a gyermekágyi depressziótól mivel kezeltek pár éve depresszióval és a jelenlegi nyomás is rosszul hat a lelkiállapotomra.


2019. febr. 19. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4 és 6 és 10 voltam
2019. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó reggelt vietnam......

Egy nőt gyerekkel nem igazán lehet zsarolni, max továbbáll a férfi és pont. Akaratodon kívül nem eshetsz teherbe(minimális az esély), amíg szeded a tablettát addig nincs miről beszélni. Nem kell ezen hosszasan agyalni, ha úgy érzed nem állsz rá készen, akkor időben el kell búcsúzni a barátodtól és keresni egy olyan partnert akivel azonosak a terveitek.

Engem anno hagyott el barátnőm amiatt mert nem akartam még gyereket, megbeszéltük, tovább léptünk. Rá 1 évre már volt gyereke, mással megtalálta a számításait.

2019. febr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 D. Brasco ***** válasza:
Számomra az a hihetetlen hogy egy megismerkedésetekkor is majdnem 40éves ember nem hozta még a kapcsolat elején fel a gyerek témát?Mert mondjuk úgy mar az elejen kiderülhetett volna hogy kb semmilyen szinten nem egy az elképzelésetek es akkor nem kell 4évet pazarolni valami olyanra ami eleve halálra van itelve!En a helyedben lépnék es otthagynám!
2019. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Férjem ugyanez volt,köztünk 10év volt.Esténként már azzal jött,hogy na most meggyártjuk a kis nokedlit,meg mentek a zsarolgatások.Szétmentünk másfél éve,ő összejött egy 3gyerekes asszonnyal,attól lett is gyorsan a volt férjemnek egy gyereke

El kell engedni,ha ennyire nem egyeznek az igények.Nagyon nehéz volt,de sokkal boldogabb most,mert végre van egy fia.

2019. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alapból hülyeség volt egy tőled 13 évvel idősebb pasassal kezdeni, de hogy a primitív, bunkó megnyilvánulásai meg az erőszakossága után még mindig vele vagy, már a retardáltság határát súrolja. Légyszi, ne szaporodjatok, így is tele van gyökerekkel ez az ország.
2019. febr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!