Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 evesen 6 sraccal fekudt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen 6 sraccal fekudt le a lany akivel ismerkedek. Szerintetek ez sok? Pucit meglepodtem rajta.

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 07:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lesz az még több is.
2019. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%

Na megihletett ez a kérdés.:) Kiírtam egyet én is. Ha van kedvetek válaszolhattok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

Hat sráccal feküdtem már le,mire találkoztam a jelenlegi (és remélem végleges) párommal 20 évesen. Ő nem tartotta soknak, de az én ismeretségi körömben belátom,hogy sok, az átlag szám az 1-2 a barátnőim között,mégsem tartom magam könnyűvérűnek.

17 évesen elveszítettem egy sráccal, vele másfél évig voltunk együtt. Utána jött egy másik fiú,fél éves kapcsolat volt,a ő szakított,ha rajtam múlt volna akkor kb sosem szakítottunk volna.

Majd másfél évig "gyászoltam" a srácot, ezalatt volt 2 fiú (nem egyszerre)aki kapcsolatot akart,győzködtem magam,hogy rendesek meg ideje tovább lépnem és elfelejteni a nagy szerelmemet, ha már szerelmes nem lehetek többet(akkor komolyan így gondoltam)legalább normális párom még lenne. Velük le is feküdtem 2-3 hónap intenzív randizatás után, de miután megtörtént az aktus mindkettővel "szakítottam",mert rádöbbentem,hogy ez még nekem nem megy. Hiába csak 1-1 alkalmak voltak,mégis már egyből négynél tartunk. Utána volt egy nyári kalandom egy frissen megismert baráti társaság egyik tagjával, az pár alkalom volt, de mivel egyikünk sem akart többet, ezért egye fene, az legyen "egyéjszakás kategória",ezzel meg is van az ötödik. A hatodik pedig egy fiúbarátom volt, akibe belezúgtam, ő persze ezt nem viszonozta és nem akart komolyat, de természetesen csak közel fél év se veled se nélküled után tudta kinyögni.

Konklúzió: amíg az összes barátnőmnek 4 éves kapcsolata van,de mégis kb havonta vannak titkos fellángolásaik más iránt én már teljesen le vagyok nyugodva, egyálalán nem vonz a "pasizás". Szóval attól függ,hogy hogy jön össze ez a szám, nyilván ha 6 db diszkós egyéjszakása volt,abból már lehet levonni következtetéseket, de csak magából a számból nem.

Megértem, hogy meglepődtél,az én barátom is meglepődött, mert csendes és félénk vagyok idegenek között. Viszont ha a meglepődés mellett zavar is ez a szám,szerintem nem érdemes tovább ismerkedned vele.

2019. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%
Ez nagyon sok. 2 még oké lenne.
2019. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem sok.
2019. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 D. Brasco ***** válasza:
5%
Még szinte kevés is
2019. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%
Sok ez a szám, de helyedben azzal foglalkoznék jelenleg milyen a lány. Mindenkinek múltjában találhatsz olyat, ami nem tetszik, ha nem tudod elfogadni, szakíts.
2019. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%
Sok, én ezek után nem akarnék tőle komolyat...
2019. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%
nem sok. simán elképzelhető, hogy a 6-ból 3 átverte mert csak szexre kellett nekik a lány, akkor máris nem olyan sok.
2019. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha neked ez sok s tudod nem õ lesz életed párja ne feküdj le vele. Hisz akkor tovább növekedik csak a szám... Ezt innen is lehet nézni...

Nem mindenki játszik tisztességesen. Egy nõ képes eljátszani az orgazmust, a férfie gy egész kapcsolatot. Innen is lehet az a szám.

2019. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!