Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 evesen 6 sraccal fekudt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 evesen 6 sraccal fekudt le a lany akivel ismerkedek. Szerintetek ez sok? Pucit meglepodtem rajta.

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 07:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%

Kinek mi. Olyan ez, mintha azt kérdezné valaki, hogy a kék szín szép-e? Nem vagyunk egyformák, más más elképzelésekkel, célokkal, céltalanságokkal, habitussal, neveltetéssel, szociális környezettel, elvárásokkal stb.


Vannak lányok akik apácák, vannak akik ribizlik, aztán ott van a két véglet közötti halmaz, de az biztos, mindenkire van kereslet.

2019. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem beszélgess vele erről. Lehet, hogy átverték vagy csak kihasználták. Esetleg egy komoly és szenvedéssel téli kapcsolat után tombolt picit és becsúszott pár futó kaland.

Amúgy gondolj bele, ha ti már lefeküdtetek, akkor te vagy a hetedik. Utána dobod, mert nem akarsz olyat akin "túl sokan átmentek" és a következő fiú már a nyolcadik lesz. Ebbe igazán belegondolhatnának a "kefélni jó lesz, aztán keress olyat akinek te vagy az első-második-harmadik" féle válaszoló. (Nem személyeskedni vagy beszólni akarok, csak ez olyan szomorú.)


Saját példa. 22 vagyok, a jelenlegi párom az ötödik. Volt egy három éves kapcsolatom, az utána lévő srác kamuzott és kiderült, hogy van barátnője. A harmadik megcsalt (régi ismertség, kb két hónapig kavartunk és hát, a másik csaj jobb volt). A negyedikkel randiztunk, alakult, de nem passzoltunk össze. Ez sok, ha úgy nézzük, amikor elmondtam a páromnak aggódtam is. De nem r1b@nc vagyok, akit bárki megkaphatott, csak rossz az emberismeretem és naivabb vagyok a kelleténél.


Szóval, nem tartom feltétlenül soknak, hogy miért és milyen a személyisége sokkal többet számít.

2019. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22-es. Minek feküdtél le velük? Mármint egy randi után? Bár még az 1-2 hónap is elég rövid idő. Ezen kár is vitatkozni, a példádból kiindulva nekem van igazam. Sosem értettem meg, hogy magát egy komoly felfogásúnak tartó lányban miért nincs tartás? A fiúk nagyrésze ha lehet már az első 5 percben dugni akar, őket a farkuk hajtja. Azt is tudni kell, hogy aki beadja a derekát idejekorán, az abban a pillanatban le is értékelte önmagát. A legszebb dolog az udvarlás, de ezt már a mai generáció többsége már sosem fogja megtapasztalni. Ez az én véleményem, valójában nem igazán érdekel más ember élete, mivel mindenkinek a sajátjával kell szembenéznie. Szóval aki 2 perc alatt le akar feküdni egy ergo idegennel, ám tegye, sőt hajrá, ha ez neki örömet okoz. Ha gebasz van utána, akkor az a portéka is az övé.
2019. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!