Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelt kérdés

Egy férfi 10-20kg felesleggel is csak mackós, és a nők nagy részének tetszeni fog.

Ellenben egy ilyesmi alkatú nő a többség szerint már hízásnak indult, és csak rosszabb lesz:

[link]


Miért olyan nehéz elhinni, hogy van, aki nem alkalmas arra genetikailag, hogy nagyon alacsony súlyt tartson?


Olyan kommenteket is láttam már, hogy genetikailag minden nő ilyen alkattal születik, csak van, aki megtartja, van, aki elhízik:

[link]


Soha nem voltam ennyire vékony, és kétlem, hogy el tudnám érni.


2019. márc. 1. 22:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Az első képen levő nőt választanám.

35/F

2019. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Hát azért ez nem ennyire fekete-fehér.

Rajtam jelenleg van túlsúly és főleg nőktől kaptam kötsög beszólásokat, utalgatásokat. Az is tipikus, hogy olyan vékony nő próbált kioktatni étkezésről, aki mellett ott ült a nagyon elhízott férje. N

2019. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki elhízhat, joga van hozzá. Én viszont vékony vagyok, szóval hadd ne kelljen már zsírdisznóval járnom, csak hogy neked megnyugodjon a kis lelked.
2019. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
3, Szó nem volt "zsírdisznókról"
2019. márc. 1. 23:16
 5/25 anonim ***** válasza:
71%

Abszolut,egy férfi el van fogadva nagy hassal vagy pegyhüdten...


Óh csak egy kis pocak,-vesz pár jó cuccot ha arcra átlagos el van fogadva,jó pasi.


Na de egy nő?....

60kg felett már hümmögnek...

70-80kg -ot már teheneznek...


Nem kell foglalkozni ezzel,ha sportolsz,mozogsz,nem falsz sok édeset csinos leszel se kg sem kor nem számít...Legyen önbizslmad.

/N

2019. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%

Megfelelő étkezéssel és rendszeres testmozgással nem hízik meg senki. Aki tudatosan erre odafigyel, az nőknél, szülés után is vissza fognak fogyni eredeti alakjukra.

Nem kell a kifogás.


Az egészség a legdrágább kincs. Mozgásban az élet.


Párom, férfi, soha nem fog elhízni, mert egészségtudatosan el, akárcsak én. Nálam az elhízás, kizáró tényező.


Ha genetikailag nem vagy csontkollekció és hajlamos vagy a hízásra, akkor figyelj oda magadra.

2019. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
# önbizalmad
2019. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6, Igaz, de odafigyeléssel maximum súlyt tartani lehet, aki genetikailag nem "csontkollekció", az ha megszakad sem lesz az. És ezt nem értik sokan.
2019. márc. 1. 23:20
 9/25 Rockarc ***** válasza:
31%

A testsuly az akarat kerdese. Persze a genetika is a palyan van, es focizik is, de ez mindenkinel benne van a pakliban. Akkor tobb akaratra lesz szukseged. Eletmodot kell valtanod. Fejben dol el sok minden. Masnak mas okoz kihivast, neki oda kell koncentralnia.


Az elso kepen levo csaj durvan el fog hizni az elso gyerek utan. Ez csak egy pillanatkep a "legjobb" formajarol. Ennel mar csak rosszabb lesz. A masodik kepen lathato csaj szerintem legalabb olyan rossz parti, mint az elso, csak mas okbol. Aki ilyen szinten foglalkozik magaval, ott az egojat nem lehet majd kezelni. Maradjuk a jo oreg arany kozeputnal.


42F

2019. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék én 40kg lenni, csak hát, nem így működik.

Senki sem túlsúlyos a családban, szóval kétlem, hogy egy gyerek után majd durván elhízok 60-ról mondjuk 160kg-ra.

Nem is engedném meg magamnak.

2019. márc. 1. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!