Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelt kérdés

Egy férfi 10-20kg felesleggel is csak mackós, és a nők nagy részének tetszeni fog.

Ellenben egy ilyesmi alkatú nő a többség szerint már hízásnak indult, és csak rosszabb lesz:

[link]


Miért olyan nehéz elhinni, hogy van, aki nem alkalmas arra genetikailag, hogy nagyon alacsony súlyt tartson?


Olyan kommenteket is láttam már, hogy genetikailag minden nő ilyen alkattal születik, csak van, aki megtartja, van, aki elhízik:

[link]


Soha nem voltam ennyire vékony, és kétlem, hogy el tudnám érni.


2019. márc. 1. 22:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

60kg vagy? Akkor mi a probléma?


65-vagyok két gyerek után és már nagyon nem fiatalon de a felső kép mellével és az alsó hasával /persze edzéssel/.

2019. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, szerintem egyik nem sem hagyhatja el magát.
2019. márc. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%
Már jàrtam 90 kilós nővel. Nem volt rossz. Szóval egy nő is és férfi is lehet túlsúlyos. Megtalálja a maga pájrát. Én speciel a husosabb 80 kilós nőkre bukok. Pont. Pedig magam 60 vagyok
2019. márc. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
19%
A második nő az valami gusztustalan ! Ez valami horror filmből szabadult ?? Mert ha este sőtétben az ágyban meglátnám tuti hívom a démonűzőket !!!
2019. márc. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem forditva van,elhízott férfi kb senkinek nem tetszik,míg sok pasinak bejön ha van mit fogni a nőn.Nőként én így tapasztaltam legalábbis.
2019. márc. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Huszonévesen voltam kb. ennyire vékony, amikor még nagyon felszínes, sekélyes voltam az emberi testalkattal kapcsolatban.Ehhez az út viszont marha nehéz volt, rengeteg lemondást, odafigyelést, kitartást igényelt.Nem beszélve a rengeteg éhezésről, tornáról, ami ehhez a testalkathoz kellett.Igen, nekem nem sikerült jóllaknom soha a csirkemell+saláta kombóval.1-2 óráig talán volt egy kis jóllakottság érzésem, de csak addig.Utána aztán kopogott a szemem az éhségtől.Ezen semmilyen "egészséges, nem hizlaló" alternatíva sem segített.Mostanra már belefáradtam ebbe a küzdelembe.Szembenéztem azzal, hogy ezt képtelen vagyok 30 évig csinálni.Megpróbáltam mindent, amit lehet, de 40 felett már nem leszek olyan, mint akkor voltam, amíg volt erőm ezt csinálni.Mára úgy vagyok vele, ha valaki nem talál vonzónak így, az mehet tovább.Nem érdekel.Nem fogok sírni utána és nem fogok belebolondulni abba, hogy csak a vékonyságomra áll fel a farka.
2019. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy ismerősöm leadott vagy 20 kg-t fél év alatt tudatosan. Nagyot csodálkoztam, de azóta eszméletlenül tisztelem, és ugyan nekem továbbra sem az esetem, de igenis egész vonzó lány lett a ~80 kilós előző énjéből. Lehet mondani, hogy szerencséje volt, de végtelen vizet ivott, kb csak salátán élt, és mozgott is mellé, ami talán a legfontosabb.

Ti a gyakorin síráson kívül mit tesztek?


Egyébként igen, a férfiaknál a túlsúly elfogadottab. Több barátom is jár vékony lányokkal, mikor rajtuk van vagy 10 kg felesleg. Fordítva egy párról tudok, de őket meg is szólják a többiek.

2019. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad zabálni, azaz lassan kell enni, minél lassabban. Ha ez nem segít, akkor jöhet a többi megoldás. Többnyire a genetikus dolog nem igaz (mármint mindegy a genetika, csak a bevitt kalória számít), nyilván a testképzavar más kérdés.
2019. márc. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kédező, hány centihez vagy 60 kg?
2019. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

170-hez


Tudom, szeretnek sokan jönni a de hát 120kg-ból 3 hét alatt leadott 20-at, akkor 60kg-ból 20 könnyebb kéne legyen. Nem igaz, nem az.

2019. márc. 2. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!