Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak elhízhatnak, a nők nem?

Figyelt kérdés

Egy férfi 10-20kg felesleggel is csak mackós, és a nők nagy részének tetszeni fog.

Ellenben egy ilyesmi alkatú nő a többség szerint már hízásnak indult, és csak rosszabb lesz:

[link]


Miért olyan nehéz elhinni, hogy van, aki nem alkalmas arra genetikailag, hogy nagyon alacsony súlyt tartson?


Olyan kommenteket is láttam már, hogy genetikailag minden nő ilyen alkattal születik, csak van, aki megtartja, van, aki elhízik:

[link]


Soha nem voltam ennyire vékony, és kétlem, hogy el tudnám érni.


2019. márc. 1. 22:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Magasságodhoz teljesen normális a súlyod. Semmit nem kell fogynod.

Legfeljebb izmosodj, ha szeretnél.

2019. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked a fejedben van baj. Teljesen normális a súlyod. Én 162 magad vagyok, és az elmúlt pár évben szinte képtelen vagyok lefogyni, most 75 kg körül vagyok. Remélem, látod az arányokat. Én vagyok túlsúlyos, nem te!


Mindig hajlamos voltam a hízásra, de huszon-harminc éves koromban odafigyeltem magamra és kordában tudtam tartani a súlyomat. Nem a szülés után híztam el ennyire, hanem később, most negyven elmúltam már és nem értem, de heti 3 kemény edzés mellett sem tudom leadni a súlyt. Mondjuk most lelkileg is szét vagyok esve, de ez megy már vagy 3 éve. És nekem bejönnek a mackós, apu testű pasik, mindig is bejöttek, 57 kilósan is, de én nem jövök be nekik már így. :-( Te még tök jól nézel ki.

2019. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22-es, azért nem tudod leadni a túlsúlyt, mert 40 felett még kevesebbet kellene enni( és még kalóriaszegényebb élelmiszereket, amiktől elég hamar éhes leszel egyébként), és még többet kellene edzened.Az anyagcsere lassabbá válik minél öregebb lesz az ember.
2019. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#22


A fogyás 70%-ban az étkezések múlik. Vigyél be kevesebb kalóriát. Csak kalóriadefficittel lehet fogyni.

2019. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem,az olyasmi alkatú nő a többség szerint, "hú de meg..." nő,meg "bárcsak ilyen lenne..."


A másodikból pedig egy arctámadó kiugrását várnám...

2019. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!