Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most eroszak vagy nem, tulreagalom?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg h 2 eve vagyunk egyutt, mindietten 30-on tul es altalaban minden szuper (itt most kizarolag a szexet emlitem. O az atlagnal sokkal nagyobb,ergo mindig ovatos,erti az anatomiat es tisztaban van a meretevel.


Nemreg volt egy kisebb orvosi beavatkozasom ergo a szex egy honapig szunetelt. Tegnap szabalyosan rettegtem attol h milyen lesz, es megkertem h legyen duplan ovatos amit o meg is igert.

Ez az ovatossag 5 percig tartott.


Utana mintha nem is o lett volna, majdnem megfojtott (szoktuk egymast fojtogatni de mertekkel, igy meg soha) megpofozott h azt hittem h kiesik a fogam (ismet, szoktuk ezt is mertekkel) es utana probaltam magamtol eltolni es mondtam h tul melyen van (azaz a mehemnel erzem) erre valaszkent atforditott a hasamra belenyomta a fejem a parnaba.


Ekkor megprobaltam valahogy feltapaszkodni es ismet a kezemmel eltolni erre hatracsavarra a karomat, a torkomnal fogva felemelt es kb azt hittem h szetesik a mehem, es itt es most halok meg,


Aztan csak arra emlekszem h log a fejem az agyrol es minden forog es mar azt sem ertettem mit mond.

Akik kerdeznek: nem, nem mondtam kozben “ne” mert altalalaban csak annyit kell mondanom h “tul mely” es mindig atvaltalt gyengedbe, amit legalabb 4 szer mondtam neki aktus a kozben.


Egyszer kertem h hagyja abba es vegye ki es utana nagysokara leallt.

Elkezdtem sirni o pedig nezett ertetlenul h nekem most megis mi bajom van? Elmagyaraztam neki akkuratusan mint most nektek, es hozzatettem h ezt pont most, a mutet utan kellett megtennie amikor mar az elejen stresszben voltam.


Bocsanatot kert mert latta h sirok, de latszott rajta h abszolut nem erti, csak azt latja h sirok.


Most igy a fajdalom szintbe nem megyek bele, ez inkabb lelki vonatkozasban fajt utana. Igen szeretjuk a vad szexet es igen a legtobb dolgot megtesszuk amit itt is megtett de MERTEKKEL es SOHA de szoszarint soha nem volt olyan h en azt mondtam h “ez tul mely” es ne vett volna vissza.


Sztem barmilyen tipusu szexnel ha a masik kinyilvanitja h valami nem oke akkor az ember leall, visszavesz vagy barmi.


Probalom “jol” megelni azaz nem azt latni h nemi eroszak, probalom a helyzetet nem dramatizalni vagy felfujni de azota azon filozom h ez most az eroszak kategoria vagy tulreagalok?


Koszi minden valaszt


30-as no, 40-es pasi


2019. márc. 3. 12:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

6-os::


Koszi en is gondoltam h osszemossak a kettot:-)


Itt a helyzet az h miutan abbahagytam a sirast, bocsanatot kert, en is jobban lettem o utana kozolte h o ezt tokre elvezte es h mennyire jo szex volt. En szeretnem nem betudni eroszaknak, mert akkor azt traumakent elnem meg, probalom inkabb “az elvesztette a kontrolljat, veletlen volt” dolognak betudni-mert megis most mit csinaljak? Jelentsem fel a pasimat a rendorsegen akivel alapvetoen boldogok vagyunk?


Raadasul ezt ide kellett kiirnom, mert egyszeruen szegyellem masnak elmondani (marmint baratoknak) Kerdeztem tole h fordult mar e elo ilyen es mondta h ketszer, a volt felesegenel aki allitotta h megeroszakolta (nem ezert valtak el a vegen). Egyebkent nem valami vadallat vagy ilyesmi, tudatosan sosem bantana de egyszeruen nem tudom elhinni h nem tudta/hallotta h ez nekem faj.


Ez a baj ezzel a BDSM dologgal h annyira, de annyira konnyu atesni a lo masik oldalara. A legrosszabb, h ez tok hulyen hangzik (mert a 6-ossal ellentetben) mi ezen a vonalon mozgunk, tehat egy egyszeri ember siman veheti annak h “o ugyis szereti ha folytogatjak” de a helyzet az, h itt vannak arnyalatok, es minden azokon az arnyalatokon all vagy bukik.


Nalam nem a folytogatas, vagy a megpofozas fajt igazan (igen, az is nagyon) hanem az h tul melyen volt ami siman fajdalmat okoz mas noknek is mert a merete az 10 inch (nem tudom az mennyi centimeterben, 20 felett van). Szoval itt nem az van h egy 16 centis pasi kicsit melyebbre ment (ami szinten tud fajni) hanem ez egy lenyegesen komolyabb meret amivel o mindig ovatos mert annak kell lennie.


Mindegy, ezen is tulleszek es betudom egyszeri hibanak-ha megegyszer elofordul elhagyom.

2019. márc. 3. 12:57
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es:


Valahol egyetertek, tul regen volt es tulsagosan beindult es tudom en is h nem szandekos volt, csakhat attol meg baromira faj-foleg beavatkozas utan.

2019. márc. 3. 13:01
 13/23 anonim ***** válasza:
50%
Tudatosan bántott.
2019. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%

En nem tudom nalatok mi a normalis. De Atya Uristen en menekulnek.

Felfordult a gyomrom is ahogy olvastam, hogy min mentel keresztul. En nem lennek egyutt ilyen “emberrel”.

2019. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

Bszki, ne legyél vak, ez szándékos volt. Te magad írod, hogy nem akarod erőszakként definiálni - attól még az!

Kit érdekel, mióta nem szexelt?


Van egy faszid, aki:

- az előző nőjét is megerőszakolta

- te tagadod az igazságot, hogy téged is megerőszakolt

- nem tudja kontrollálni magát

- nem érdekli, hogy neked fáj, fizikailag és lelkileg

- már közölte, hogy neki ez tetszik, készülhetsz a következőre


Egy dolog történt meg most: megmutattad neki, hogy veled ezt meg lehet csinálni. Ez az egyetlen dolog, amit most megtanult. Kicsit vergődsz, kicsit sírsz, de veled meg lehet mindent csinálni.

2019. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Pont erről olvasok könyvet, hogy manapság az emberek nem hallgatnak a megérzéseikre, nem figyelnek a jelekre, mert azt hiszik, túlreagálnak. De én inkább lennék túlreagálós, mint megerőszakolt.
2019. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

6.vagyok. A BDSM pont a bizalomról szól, hogy úgy adod át az irányítást, hogy a másik nem él vissza vele. Együtt fedezitek fel és tágítjátok a határokat. (Többet tudok a témáról, mint te, maradjunk annyiban...)

Itt az probléma, hogy a pasid kimondottan élvezte, hogy látta rajtad a fájdalmat, és szerinte ez a szex így nagyon jó volt. Ő átlépett egy határt, és újra át fogja. Pontosan tudja, hogy ez neked fájt, de xarik rá. Ahogy a volt feleségénél is. Lehet, hogy nem ez után váltak el, de ezért IS, az biztos. És nem tanult az esetből.

Te is próbálod magad túltenni ezen, de nem fog menni. Mi lesz legközelebb, ha szexelni akar? Át mered adni neki a gyeplőt? Kicsit se fogsz attól tartani, hogy mi lesz, ha egyszerűen maga alá gyűr, és fájdalmat okoz? Ó, dehogy nem! Így pedig az egész BDSM dolgot el is lehet felejteni, mert egy sima misszionárius alatt is reszketni fogsz, hogy mikor él vissza az erejével újra.

Eddig érdekelte, hogy ne lépje át a határt. Egy hónap szünet után te már nem érdekled, csak saját maga. És szerinte ez nagyon élvezetes...

Én nem feküdnék le vele soha többé, mert bizalom nélkül nem megy. Ha te még szeretnéd ezt feszegetni, miközben neki nyilvánvalóan nincs bűntudata, akkor meg is érdemled, hogy megkapd ezt a menetet még párszor.

2019. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
"En szeretnem nem betudni eroszaknak, mert akkor azt traumakent elnem meg, probalom inkabb “az elvesztette a kontrolljat, veletlen volt” dolognak betudni-mert megis most mit csinaljak? Jelentsem fel a pasimat a rendorsegen akivel alapvetoen boldogok vagyunk?" - elarulom, az összes nemieroszak aldozata pont ezen megy at amin te is, ha kapcsolatban tortenik. Semmivel sem extrabb, kulonlegesebb a te eseted mint barmelyik masik nemi eroszak eset. Az agyad epp vedekezik, hogy vele ne tortent ilyen, nem tortent semmi, mert egyelore meg nem tudja elfogadni, hogy bantalmaztak es megeroszakoltak. Nincs ra megfelelo valasza es ezert inkabb tagad. Azonban ez a tagadas ha husz ev mulva is de egyszer atszakad, es addig is tudatalatt csendben fogja megnyomoritani az eletedet.
2019. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
"Kerdeztem tole h fordult mar e elo ilyen es mondta h ketszer, a volt felesegenel aki allitotta h megeroszakolta" - tehat egy visszaeso nemi eroszakolorol van szo, aki mar tobb novel is megtehette ugyanazt az eroszakot, amin te is atmentel most. Nyisd mar ki a szemedet legyszives!
2019. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
"Mindegy, ezen is tulleszek es betudom egyszeri hibanak-ha megegyszer elofordul elhagyom." - es addig csendben varod, hogy na vajon mikor eroszakol meg ujra a parod? Vagy megeroszakol egyaltalan? Szerinted ez igy egy eroszakoloval mukodhet egeszseges kapcsolatkent ahol neked folyton azt kell varnod hogy mikor leszel bantalmazva? İsmet?! Legyszives gondolkodj picit!
2019. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!