Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most eroszak vagy nem, tulreagalom?

Figyelt kérdés

Szoval a lenyeg h 2 eve vagyunk egyutt, mindietten 30-on tul es altalaban minden szuper (itt most kizarolag a szexet emlitem. O az atlagnal sokkal nagyobb,ergo mindig ovatos,erti az anatomiat es tisztaban van a meretevel.


Nemreg volt egy kisebb orvosi beavatkozasom ergo a szex egy honapig szunetelt. Tegnap szabalyosan rettegtem attol h milyen lesz, es megkertem h legyen duplan ovatos amit o meg is igert.

Ez az ovatossag 5 percig tartott.


Utana mintha nem is o lett volna, majdnem megfojtott (szoktuk egymast fojtogatni de mertekkel, igy meg soha) megpofozott h azt hittem h kiesik a fogam (ismet, szoktuk ezt is mertekkel) es utana probaltam magamtol eltolni es mondtam h tul melyen van (azaz a mehemnel erzem) erre valaszkent atforditott a hasamra belenyomta a fejem a parnaba.


Ekkor megprobaltam valahogy feltapaszkodni es ismet a kezemmel eltolni erre hatracsavarra a karomat, a torkomnal fogva felemelt es kb azt hittem h szetesik a mehem, es itt es most halok meg,


Aztan csak arra emlekszem h log a fejem az agyrol es minden forog es mar azt sem ertettem mit mond.

Akik kerdeznek: nem, nem mondtam kozben “ne” mert altalalaban csak annyit kell mondanom h “tul mely” es mindig atvaltalt gyengedbe, amit legalabb 4 szer mondtam neki aktus a kozben.


Egyszer kertem h hagyja abba es vegye ki es utana nagysokara leallt.

Elkezdtem sirni o pedig nezett ertetlenul h nekem most megis mi bajom van? Elmagyaraztam neki akkuratusan mint most nektek, es hozzatettem h ezt pont most, a mutet utan kellett megtennie amikor mar az elejen stresszben voltam.


Bocsanatot kert mert latta h sirok, de latszott rajta h abszolut nem erti, csak azt latja h sirok.


Most igy a fajdalom szintbe nem megyek bele, ez inkabb lelki vonatkozasban fajt utana. Igen szeretjuk a vad szexet es igen a legtobb dolgot megtesszuk amit itt is megtett de MERTEKKEL es SOHA de szoszarint soha nem volt olyan h en azt mondtam h “ez tul mely” es ne vett volna vissza.


Sztem barmilyen tipusu szexnel ha a masik kinyilvanitja h valami nem oke akkor az ember leall, visszavesz vagy barmi.


Probalom “jol” megelni azaz nem azt latni h nemi eroszak, probalom a helyzetet nem dramatizalni vagy felfujni de azota azon filozom h ez most az eroszak kategoria vagy tulreagalok?


Koszi minden valaszt


30-as no, 40-es pasi


2019. márc. 3. 12:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

"nem, nem mondtam kozben “ne”"

"Egyszer kertem h hagyja abba es vegye ki es utana nagysokara leallt."

Én nem értelek, hagytad, hogy összeverjen, és csak a végén jutott eszedbe szólni, hogy nem kéne... Itt nem az a baj, hogy ilyen perverzek vagytok, hanem az, hogy nem lett letisztázva, hogy hol a határ. Tudom, meg leszek most kövezve, de ez bőven a te hibád is.

2019. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem bdsm kapcsolat, egyszerűen szadista a pasi, te meg valamennyire mazo vagy, de nem annyira amennyire ő azt szeretné. Nincs is menekülőszavad, így azért veszélyes durvulni. Másfél évig voltam bdsm kapcsolatban, de én az életemet is rá mertem volna bízni a domomra, soha nem kellett félnem tőle.


Igen, erőszak volt, bár a bdsm miatt ez ugye nehezebben definiálható. Mivel a bizalmad megingott, én a helyedben elhagynám. De te nem fogod.

2019. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem bdsm kapcsolat. Egy dom sosem veszti el az önkontrollját.

Soha többet nem tudsz majd felszabadultan együtt lenni ezzel a pasival.

2019. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!