Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet hogy így érzek férjem iránt?

Figyelt kérdés
Problémám valós, csak segítő tanácsokat szeretnék. Pár hónapja kezdődött a gond házasságomban, ami egyre komolyabban aggaszt. Férjemmel nem régóta vagyunk együtt, igaz közel vagyunk az ötvenhez. Tisztelem, szeretem férjemet, férfiasnak is találom. Mégis lassan már ott tartok hogy egyáltalán nem hiányzik vele a szex. Ő ezzel ellentétben mindennap akarná, ezt rendkívüli tehernek érzem. Mostanában azt hittem a korom miatt nincs semmi vágyam. De megnéztem egy erotikus videót, mialatt nagyon könnyen jó volt nekem mégis. Egyedül. De akkor miért nem vágyom férjemre, és miért teher a közeledése? Tudna valaki segíteni?
2019. márc. 4. 16:13
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
0%

De most lepontozhattok nyugodtan akkor is ez az igazság ...


Nyervajogni azért mert a párja minden nap akar szexet?


Hát örülj neki,hogy nincs potenciazavara .


Tudod mi a bajod? Az,hogy már nem 25-éves a teste .

Egy fiatak,izmos csődör' alatt úgy viháncolnál,hogy az csuda...


Csak ugye a te tested sem 16-éves,ezt kell felfogni és így próbálni szeretni.


Ha hazudsz neki a szexről nem jogosan vagy mártír!


44/N

2019. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
# fiatal
2019. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
84%

Teher a közeledése?

Én nem tudnék minden nap kötelességből szexelni,mert elhánynám magamat..

2019. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Nem a testével van baj. Hanem a hozzá állásával. Nem hiszem hogy minden nő igényelné minden nap. Egyébként nem ez volt az eredeti kérdésem. Azt szerettem volna tudni ha teher és macera férjem rendszeres közeledése, akkor miért lehet hogy egyedül hamar jó. Bár előtte akkor sem hiányzik, mégis jó.
2019. márc. 4. 17:50
 35/58 anonim ***** válasza:
52%

Mert kielégited magad figyelsz magadra mikozben a férjed csak beled dugja h neki az aznapi meglegyen a saját öröme,te meg még a pozt se élvezed meg fel se mered hozni,nem érted ugye h miért teher a szex vele? Ha mentsruálsz mi van akkor is dugnod kell ha nem megerőszakol v sérteget,ez milyen kapcsolat már? Miért nem küldöd nőhőz,dugjon mással,addig is békén hagy.. Amugy nincs pénzed elváln ő tart el?

40N

2019. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

"Amugy nincs pénzed elváln ő tart el?"


Bingó. Látatlanból is kapásból le merem fogadni, hogy igazad van. Az összes hasonló "jaj, nem merek szólni a férjemnek, nehogy megbántsam" mögött ez a valódi ok. Az anyagi függőség, kiszolgáltatottság.

2019. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
28%

Igy van utolso,én is ezt érzem ezeknél,igy hát nekik marad a kényszer közösülés..

40N

2019. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Anyagilag el tudnék válni tőle, fizetésemből megélnék. Azért nem célom a válás mert mindezek ellenére szeretjük egymást, és annyi durva, italos, nem hűséges férfi van. Még beleválasztanék. Egyedül élni életem végéig meg nem vonzó lehetőség.
2019. márc. 4. 18:35
 39/58 anonim ***** válasza:
38%

Tehát a szarabbnál és a semminél a szar is jobb h szinte megerőszakol a férjed,amugy nem mondtam h válj el azt mondtam h küld nőhőz h kidugja magát igy nem kéne neked kényszerből naponta alá feküdnőd és játszonod h élvezed is.. Vagy keress te is egy szeretőt,és éltek együtt nyitottban,ennél az is jobb szerintem.

40N

2019. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint kapcsolatfüggő vagy, kérdező?
2019. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!