Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet hogy így érzek férjem iránt?

Figyelt kérdés
Problémám valós, csak segítő tanácsokat szeretnék. Pár hónapja kezdődött a gond házasságomban, ami egyre komolyabban aggaszt. Férjemmel nem régóta vagyunk együtt, igaz közel vagyunk az ötvenhez. Tisztelem, szeretem férjemet, férfiasnak is találom. Mégis lassan már ott tartok hogy egyáltalán nem hiányzik vele a szex. Ő ezzel ellentétben mindennap akarná, ezt rendkívüli tehernek érzem. Mostanában azt hittem a korom miatt nincs semmi vágyam. De megnéztem egy erotikus videót, mialatt nagyon könnyen jó volt nekem mégis. Egyedül. De akkor miért nem vágyom férjemre, és miért teher a közeledése? Tudna valaki segíteni?
2019. márc. 4. 16:13
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
53%

Igen van pozíció amiben nekem jobb lenne, de azt már inkább nem is próbálom mert úgy nem bírja annyi ideig ameddig miattam kellene...

No comment,naná h nincs orgazmusod és erőszaknak érzed nem kölcsönös szeetkezésnek,Te Jó Isten miota hagyod h kb használjon te meg le vagy tojva h jo e neked is? Ez mindent elmondott rola,meg rolad is.

40N

2019. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
59%

Mindennap nem normális , hogy szexelni akar, úgy, hogy te meg nem.

Csak látja rajtad, hogy annyira nem kívánod. ...Ráadásul orgazmus nelkül szexelni, olyan.....hát, béha belefér....de ez adja meg a savaborsát. Ilyenkor megjátszod vagy tudja hogy nem mész el?

2019. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
68%

Hú basszus, ezek a válaszok...... sokan egy szimpla probléma miatt eldobnák a társukat, mint nap végén a koszos zoknit, ez borzalmas....


Kérdező!

Azt írod, közel vagytok az ötvenhez. Nem lehet hormonális változás.

Egyébként simán lehet, hogy valóban ez a "teher-érzés" okozza, illetve az, hogy a te igényeid - gondolom - kissé háttérbe szorulnak.

Őszintén kell beszélnetek erről, mondd el, amit érzel, és hogy vágysz az ölelgetésre, beszélgetésre, kikapcsolós programra, amiket írtál. Nálunk is volt hasonló, elmaradoztak az ilyesmik, emiatt kevésbé voltam "lelkileg feltöltődve", ami miatt pedig természetes szerintem, hogy kevésbé kívántam a szexet - az ember jobban vágyik rá, ha kiegyensúlyozott, elégedett és boldog.

2019. márc. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy nem jó nekem igazán. Nem is mondanám neki mert ismerem, akkor összetörne az egója rendesen. Bár amikor néha igazán jó volt, azt nem tudom látnia kellene a különbséget? Most mit csináljak, a férjem. Nem mondhatom hogy nem akarok csak nagyon ritkán szexelni. Ez akkora csalódás neki, az elején nem ilyen voltam. Pedig én sem tehetek róla hogy ez van, egyre rosszabbul érzem magam ebben a helyzetben.
2019. márc. 4. 17:04
 25/58 anonim ***** válasza:
62%

Talán összintének kelett volna lenni vele h neked nem jo, és mi az h látnia kéne,szerintem nem is érdekli h neked jo a lényeg ő megbaxta a napi adagját elsült,a többi le van kakálva. Én összetörném az egoját h vagy szeretkezünk párként v keressen nőt akit használhat.

40N

2019. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 Karena26 ***** válasza:
100%

Mondd el neki bátran, amit nekünk az összebújásról, olvasgatásról, kedvenc pózodról! Kedves és szeret téged, meg fogja ezt tenni neked! Főleg, ha közlöd vele, hogy annyiszor lesz szex, ahányszor a te igényed teljesül... ;)

A kedvenc pózodról meg ne mondj le ilyen könnyen!!! A te élvezeted is ugyanolyan fontos, mint az övé! Próbálkozzon csak, majd belejön, megerősödik - vagy keressetek közösen egy mindkettőtöknek megfelelőt!

2019. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös. Én nem tudom igazad van-e, mert előtte volt olyan kapcsolatom ahol tényleg követelőző volt a párom. Férjem attól sokkal kedvesebb, nem durva, maximum duzzog ha aznap nincs semmi. Néha megérti. Nem akarom védeni, de hogyan tegye nekem jobbá az együtt létet ha nem képes annyi ideig tartani magát ameddig igényelném. Valahogy lassúbb lettem, mert az elején nincs vágyam felé. Nincs okom rá pedig, hacsak nem az hogy már előre látom a napi forgatókönyvünkben mindenképpen szerepelnie kell a szexnek.
2019. márc. 4. 17:13
 28/58 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os: Mondtam ezt már neki, talán érti is. Mégis ha a közelébe kerülök semmi más nem érdekli csak hogy minél hamarabb legyen szex.
2019. márc. 4. 17:15
 29/58 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nem bántani akarlak, de kb. negyedszer tetted fel ezt a kérdést az elmúlt 6 hétben, komolyan. Nem tűnt fel, hogy kb. ugyanazokat a válaszokat kapod?
2019. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor csak fekszel alatta?
2019. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!