Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet hogy így érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet hogy így érzek férjem iránt?

Figyelt kérdés
Problémám valós, csak segítő tanácsokat szeretnék. Pár hónapja kezdődött a gond házasságomban, ami egyre komolyabban aggaszt. Férjemmel nem régóta vagyunk együtt, igaz közel vagyunk az ötvenhez. Tisztelem, szeretem férjemet, férfiasnak is találom. Mégis lassan már ott tartok hogy egyáltalán nem hiányzik vele a szex. Ő ezzel ellentétben mindennap akarná, ezt rendkívüli tehernek érzem. Mostanában azt hittem a korom miatt nincs semmi vágyam. De megnéztem egy erotikus videót, mialatt nagyon könnyen jó volt nekem mégis. Egyedül. De akkor miért nem vágyom férjemre, és miért teher a közeledése? Tudna valaki segíteni?
2019. márc. 4. 16:13
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
10%
Úgy gondolom ezzel a "jó ember" szöveggel mindent elárultál. Neked ő csak egy jó ember, és nem olyan, akire szexuálisan vágysz. A nők a rossz fiúkra vágynak szexuálisan, ez az élet nagy igazsága...
2019. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
80%
Tehát minden kötelességből szexelsz,naná h undorodsz a szextől,ez olyan mint a nemi erőszak..
2019. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szexeltek, akkor az jó neked is? Vagy az sem?

Mióta vagytok együtt?

2019. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
24%

Más férfiben más a hiba? Csak én érzem ugy h nem is szereted csak a semminél jobb volt egy szamár lo helyet,és még kényszer a szex is? Mégis mit vársz ezek után,az emberek h tudnak igy élni megalkuvásbol ilyen langyos fosokban a hol a szeretkezés ami élvezet egy pokoli kin lesz?

40N

2019. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy csak jó ember, azért férfias és határozott. De ő mindennap akarná én meg nem, tényleg teher és nagyon szeretném ha kevesebbszer akarná. Jó volt azért régebben vele, vagyis legtöbbször inkább kellemesnek mondanám. Most mégsem hiányzik vele kicsit sem. Ez ijesztő hogy mi van velem.
2019. márc. 4. 16:47
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

A szex nem kellemes, hanem észvesztően jó. Ez is lehet probléma.

Illetve nőnek rrzed magad ? Nőiesnek?

Valószínűleg az a gond , hogy magadban sem nagyon kívánod a szexet, picit nagy lehet rajtad a nyomás.

Picit próbáld meg jobban nőnek érezni magadat. Gondolj arra, hogy mit szeretnél átélni szex közben. Pl x pózban csináljon x dolgot a férjed. Biztosan szívesen megteszi neked.

A lényeg az, hogy együtt jól érezzétek magatokat.

2019. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
77%

Tehát sose élvezted igazán csak elviselted kellemes volt,egyáltalán érdekli a te örömöd,simogat,kényeztet vagy csak beteszi kihuzza kielégül és alszik,mert utobbinál rosszabb nincs főleg ha még kényszer is. Mi lenne veled kijön az h megelégedtem a rosszal a semmi helyett a jobb helyett és nem is kivánod őt már amit nem csodálok..

40N

2019. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

13-as: Fizikailag jó vele, bár nagyon ritka ha van orgazmusom vele ha így kérdezed.

14-es: Én azt hiszem szerettem igazán, és úgy tűnt jó lesz vele minden. Szexet is szerettem vele annak ellenére hogy régebben is jóval többször akarta. Ha kicsit változtathatnék rajta akkor azt kérném hogy a szex imádata helyett ölelgessen többet, beszélgessünk többet, vagy olvasgassunk este. Biztos ez nagy kérés, gondolom a férfiak többsége nem erre vágyik.

2019. márc. 4. 16:52
 19/58 anonim ***** válasza:
79%
Normális férfi melett a nő nem guminő..
2019. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
De kedves, azt hiszem érdekli az örömöm, és nem is alszik el utána. Bár amikor mindenképpen szexet szeretne akkor is amikor én nem, valószínűleg nem az én örömöm érdekli csak nem mutatja. Igen van pozíció amiben nekem jobb lenne, de azt már inkább nem is próbálom mert úgy nem bírja annyi ideig ameddig miattam kellene. Végül is arra lennék kiváncsi hogy velem van-e valami nagy baj a vágy hiánya miatt.
2019. márc. 4. 16:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!