Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katababa1987 kérdése:

Mit tennétek ha a párotokkal megromlana végleg a kapcsolatotok? Van 2 kicsi gyermekünk és a 3. baba félúton. Ő keres nekem nincs semmi jövedelmem.

Figyelt kérdés
Kapcsolatmegromlás,semmibe nézés
2019. márc. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
81%

Persze,hogy téged hibáztat. Tudod miért?

Mert nagyon rosszul álltok anyagilag és te ahelyett, hogy segítettél volna, hogy visszamenj dolgozni 2 gyerek után inkább bevállaltad a harmadikat.


Tök mindegy mit veszel.

Csak a legszükségesebbet, azt látja, hogy úszik a házatok, te meg költekezel.


Egyszerűen egy lusta nő vagy. Ezek után Türj el neki mindent.

2019. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:
Bocsi a tegnap esti irásomat nem engedték be.Nem vagyunk rossz anyagi helyzetben sőt 1 bejelentett munka 1 maszek és gyed extra+csp.A ház az enyém én vettem annó.A gyerekek közösek akartuk őket igen a 3.at is.Nem hittem volna hogy ennyit tud változni rossz irányba.Szó szerint nincs szavazati jogom.Semmiről nem dönthetek egyedül.Soha nem bántott csak szóval és persze ilyenkor se hagyom magam.Most is elvitte az összes pénzt a bankkártyámmal együtt nehogy költsek belőle.Azt hiszem a ruhái kint fogják várni ajtón kivül.Légyszi csak olyanok irjanak akiknek van is gyereke és hasonló helyzetbe vannak.
2019. márc. 8. 08:03
 23/59 A kérdező kommentje:
Nem megoldást várok hanem tippeket ki mit csinálna ha ilyen helyzetbe lenne.A hitel a páromé fiatalkori baromsága.Ugy látom itt sokkal több az itélkező de igen is dolgoztam 2006 óta amióta kijártam a sulit.a kisfiam 27 voltam amikor megszületett nehezen hisz azt mondták sose lehet gyerekem.A párommal a 7.évet tapossuk €letem szerelme mellette is dolgoztam sőt a kisfiam mellett is.Most a kislány 20 hós a bölcsi még nem indult csak most januárba már bevolt iratva hogy megyek dolgozni.El is volt intézve a munka mikor kiderült hogy kismama vagyok.Nem vagyok lusta egyáltalán és nem csak fiallok mint ahogy sokan azt hiszitek.Épitő jellegű kritikának jobban örülnék mint a fikázásnak tudatlanul!
2019. márc. 8. 08:13
 24/59 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, ez a “csupasz fenekre” szülés olyan divatos duma lett. Imádom a sok érett gondolkodású, minden, hosszú és rövidtávú problémára felkészült embert, aki elmondja hogy mit (nem) kellett volna a kérdezőnek. Annyira hasznos.

Én nem vagyok hasonló helyzetben mint te, kerdezo, de azért válaszolok: valami külső segítség, hogy hatha menthető a kapcsolatotok? Mennyit tudtatok egymással foglalkozni? Vagy arról beszélni hogy ki hogy látja az anyagiakat? Mondjuk az durva ha elviszi a kartyadat, de nem tudjuk azt sem, mennyiből mennyit költesz.

Ha biztos, hogy végleg vége, akkor viszont tényleg ügyvéd. A lakás a tied úgyhogy nem vagy nincstelen. Van, aki segítsen? A gyerek születéséig talán tudsz dolgozni vagy ki kell bekkelni, hogy a születése után bolcsibe mehessen.

2019. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy ha megengeded hogy más hozá nyuljon saját bank kártyádhoz ,én is vitáztam pénzen férjemel mig csak ő dolgozott,én meg itthon voltam gyerekel,elmentem dolgozni ,azota ritkán veszekszünk pénzen.
2019. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Segitséget nem kérnék anyámékkel nem olyan jó a kapcsolat fél éve mert a kicsiket letojták igy volt egy nagy veszekedés.Anyósom azt hagyjuk.A kapcsolatunk akkor lenne menthető ha én is dolgoznék ugymond akkor lennék egyenrangú fél.Mig dolgoztam az voltam.Nekem is rossz hogy nemtudok letenni az asztalra de itthon sem az ágyon fekszem egész nap.Ellátom a gyerekeket+háztartást is.Aki nincs benne annak ez semmi munka.Próbálkoztam már a itthoni netes melóban is be is fizettem az egyikre de nem ment nem volt rá érdeklődés.
2019. márc. 8. 08:29
 27/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehülyézést jól esik.Lehet normálisan beszélni?!Azért vitte el mert a fizuja az én kártyámra érkezik ettől a hónaptol mert aző számláját drágább volt fenntartani.
2019. márc. 8. 08:32
 28/59 anonim ***** válasza:
82%

Hihetetlen, milyen válaszok jöttek!

Még hogy a front, meg hogy hunyászkodj meg!

Megmondom, én mit tennék: elválnék, de nagyon gyorsan! Igen, nehéz lesz 3 gyerekkel egyedül, de még mindig jobb, mint egy ilyen stresszfaktorral és szembeszéllel, mint amilyen környezetben most élsz!

Annak volt igaza, aki azt mondta: ügyvéd és családsegítők.

NE hunyászkodj meg!

2019. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom meddig lehet elvetetni a gyereket......
2019. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
90%

Akkot mi a probléma?

Pénz probléma nincs.

Saját házad.

Akkor?

Gomdolom nincs hitel a neveden.


Elválsz , menjen a fizetés a ferjed számlajara.

Azt ugyis ki kell fizetnie mert ha megy a végrehajtó?


Nem ertem miert nem megy be a bankba könnyitést kerni.


Nincs csaja?

2019. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!