Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katababa1987 kérdése:

Mit tennétek ha a párotokkal megromlana végleg a kapcsolatotok? Van 2 kicsi gyermekünk és a 3. baba félúton. Ő keres nekem nincs semmi jövedelmem.

Figyelt kérdés
Kapcsolatmegromlás,semmibe nézés
2019. márc. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem mit teszek.Valahogy kibirom az itthonlétet mig megszületik a baba utánna a 2 kicsi bölcsi a nagyobbik ovi anya meg melóba.Mivel kutyábol nem lesz szalonna egyenrangú fél meg csak akkor leszek ha keresek is.Kapcsolatunk akkor biztos javulni fog ha mégsem legalább lesz jövedelmem ami most 0.Köszönöm a hasznos válaszokat a trágárságot kevésbé.
2019. márc. 8. 15:34
 52/59 anonim ***** válasza:
73%

"Mondd meg, hogy te is ugyanilyen kiszolgáltatott helyzetben tartod majd..illetve fizessen lakbért neked"


Persze, fizessen lakbèrt...akkor a kèrdező meg fizesse a fele rezsit, kaját, meg a gyerekek költsègeit...ja hogy nincs is miből??

A kèrdező maga döntött úgy, hogy kiszolgáltatja magát, most ez visszaüt I látszik. A pasi szerintem qrvára nem akarta már ezt a gyereket, legalábbis nem most, arra várt, hogy vègre húzzon dolgozni a kèrdező. Állítólag már el is volt intèzve, aztán mègsem mert jön a gyerek...hurrá...

Aztán most jön ki rajta emiatt a feszültsèg. A kèrdező nincs abban a helyzetben, hogy pattogjon, ès ezt magának okozta, nem akart menni dolgozni. A többi kèrdèsèt olvasva tènyleg nem becsúszott gyerekről van szó, tűkön ülve várta. Na meg ha annyira el volt intèzve a meló, meg a bölcsi, mèg elkezdhették volna a munkát.

2019. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
84%

Én nem hiszem el, hogy nincsenek anyagi gondjaitok, pedig valahol ezt írtad. Ha tényleg nem lennének, akkor nem úgy reagálna a párod, ahogy. Akkor nem érdekelné, hogy miért veszel meg (feltételezem) teljesen szükséges dolgokat.

Inkább az az igazság, hogy nem elég a pénz. Ha pedig elmész dolgozni, otthon nem lesz kész semmi, se takarítás, se mosás, főzés, tehát megint csak nem vagytok előrébb.

Vagy ha mindezeket ketten megcsináljátok, a gyerekekkel nem lesz időtök foglalkozni.

Így pedig nem lesznek boldogok a gyerekeitek, hiába is szeretnéd azt hinni.

Én továbbra is azt mondom, inkább örökbe kéne adnotok. Tudom, hogy mondani könnyű, de ha egyszer nincs pénz háromra.

2019. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmész 8 órában dolgozni, bejárónőre lesz szükségetek. Feltételezem arra már nem fogja futni. Ha csak négy órás munkád lesz, akkor nem lesz szükség bejárónőre, de pénzügyileg sem lesztek sokkal beljebb.
2019. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy nincs autótok, csak a bevásárlás elvesz egy csomó időt a napból, kétszer fordulni a boltból egy nap ennyi emberre. Ez pedig nagyon nem a jó anyagi helyzet kategória.

3 gyerek mellé, ha a nő is dolgozik 8 órát, de hatot minimum, kell az autó.

Félre ne értsd, nekem sincs autóm, én sem vagyok gazdag, de legalább nincs ilyen helyzetben 3 gyerekem, tehát nálunk az autó nem szükséges.

2019. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy a párod még maszekol is, hogy megéljetek, pláne nem lesz boldog gyerekkoruk a gyerekeidnek. Az apjukat nem is fogják ismerni, hiszen sosem látják majd, reggeltől-estig dolgozik. Ha nem kéne maszekolnia a jövőben, mert te is dolgoznál, tehát a plusz pénzt, amit most keres, kiváltaná a te fizetésed, akkor sem lesztek jobb helyzetben, mert kettő helyett három éhes szájat kell majd etetni.
2019. márc. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 Rockarc ***** válasza:
88%

Ezt nevezem. Afelol nincs ketsegem, hogy te kartad ezt a 3. gyereket. A ferjed viszont egeszen biztosan nem. Amig volt remeny elvetetni addig meg o is remenykedett, hogy megjon az eszed, most mar ez sem jarhato ut. A helyzet, hogy felegettel minden hidat. Ne mondd, hogy ez kozos dontes es tervezes eredmenye volt, senki nem fogja elhinni.


De elmondom mit csinaltal. Behuztad a csobe, de en ugy gondolom itt meg nincs vege a tortenetnek. Lemondtal a ferjedrol ezzel a 3. gyerekkel. Le fog lepni, a fizetos melojat megszunteti es csak maszekolni fog, amire az allamnak nincs ralatasa. Megnyerted a 3 gyerek felneveleset 0 Ft-bol, gratulalok. Ugyis magadnak akartad. Itt nem az a kerdes, hogy te mikor pakolod ki a lakasbol, hanem az, hogy o mikor lep le.


Ha valos a helyzetertekelesem, akkor neked minden egyes egyutt toltott nap egy ujabb ajandek. Hihetetlen torz vilagban elsz.


42F

2019. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
50%
Akkor 1 ėv múlva tudsz majd csak dolgozni menni.ės jobban is teszed ha elmėsz dolgozni.
2019. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan valaki sajnálja a kérdezőt?

Buta, nem tud helyesen írni, tehát egyébként sem lehetett valami jól fizető munkája, ha tényleg volt egyáltalán, sértődékeny és...ah, sorolhatnám napestig.


Cicabogár, lehet, hogy neked azok a válaszok tetszenek, amik sajnálnak, mert akkor nyugszol meg (ismerek ilyen embert, a drága anyámat), de ez nem fog rajtad segíteni. Azt mondd meg nekem, ha állítólag (bár erősen kétlem) vissza akartál menni dolgozni, akkor miért jött a harmadik gyerek? Tudod, védekezés. Vagy az nincs nálatok? Vagy én nem értem basszus. Én pl. 27 éves vagyok még azért szeretnék dolgozni egy jó pár évet, ha! egyáltalán akarok gyereket, fogamzásgátlót szedek. De, ha azt nem is szedhetsz, gumi? Esetleg? Nem tudom érted-e, mert nyilván ha tudnád ezeket, akkor meg sem fordult volna a fejedben egy harmadik gyerek gondolata sem, hanem visszamentél volna szépen dolgozni. Hiszen nem terem a pénz csak úgy, hiszen a férjednek adóssága van, hiszen eddig is csesztetni tudott csak, hiszen lassan nyakatokon a behajtás, hiszen.... Blabla stb. De neeeem, jöjjön csak a harmadik gyerek. Na ez a probléma ezzel az országgal amúgy, hogy sosem az értelmiség szaporodik, hanem az ilyen (sértődj meg, nem érdekel) buta proli réteg.

Nem tudom ki védett itt téged, de valószínűleg hasonló otthon élősködő, csak gyereket szülni tudó nő lehet. Rajtad szerintem nincs sajnálnivaló, nem lehet veled együttérezni és főleg nem segíteni. Mert most érted, milyen tanácsokat vársz? Amit meg is tudsz fogadni? Válj el? Három gyerekkel, nulla bevétellel (hagyjuk a Gyed extrát meg a gyerektartást, segély kábé)? Vagy mit? Igyekezz befogni a szád, hogy ne hagyjon el a szintén nagyon értelmes férjed, aki bujkál a behajtás elől. Szép élet, mondhatom.

Be is fejeztem, mert kár minden leírt karakter.

2019. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!