Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katababa1987 kérdése:

Mit tennétek ha a párotokkal megromlana végleg a kapcsolatotok? Van 2 kicsi gyermekünk és a 3. baba félúton. Ő keres nekem nincs semmi jövedelmem.

Figyelt kérdés
Kapcsolatmegromlás,semmibe nézés
2019. márc. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
90%

Ovisok a kicsik? Vagy nem?

Akkor szépen félreteszed a büszkeséged,

Beszélsz anyádékkal, be tudják e vállalni a picit.

Odaülsz a net elé és keresel alkalmi takaritos melokat. Háznál vagy bárhol.

A ferjednek minek a meloba a penz?

2019. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

Elvetetni a babámat? Fu ne haragudj ezt jobb lett volna ha le se irod eddig se vetettem el egyiket se 2 terhességem volt élnek egészségesek! Nem látom hogy nő vagy e vagy férfi aki ezt irtad de átélhetnéd a terhességet és a vetetést is én csak hallottam róla..Ha meg férfi vagy na azt inkább hagyjuk..


A fiam ovis a picit anyámék nem vállalnák mert mindketten dolgoznak meg amugy is azt mondták nem nekik szültem a gyerekeket bár ekkor csak néha egy egy pesztrálásról volt szó.

2019. márc. 8. 09:04
 33/59 A kérdező kommentje:
Na szóval itt anyaotthon messze földön nincs hb megye csücske.Autónk jogsim nincs fogni magunkat elhúzni.Akik vannak közeli családtagok sógornőm aki megért de oda se mennék ott is van 2 kisgyerek de sógornőm sose takarit koszban élnek.Anyámék dolgoznak cimszóval a másik utcán laknak nevelőapám szexuálisan zaklatott gyedekkoromban oda vissza se mennék.Édesapámék 40 km re arrébb laknak ott is dolgozik mindenki meg nem állunk egymáshoz annyira közel se.Ennyi alternativám van holott világgá szaladnék a kicsikkel persze a ház se érdekelne pedig felújitott kertes ház.
2019. márc. 8. 09:14
 34/59 anonim ***** válasza:
73%

Erre mit lehet mondani? Edd meg amit főztèl. Te is ott voltál amikor a harmadik gyerek készült, miért hagytad? Ilyen kapcsolatba minek még egy gyerek?

Mivel a ház a tied, rakd ki.. 16 hetesen még tudsz dolgozni illetve érdemes lenne olyan munka után nézni, amit otthonról is vegezhetsz. Programozás, fejlesztés, fordítás stb, nem ilyen mlm vackokra gondolok.

Aztán a gyerek születés után menj dolgozni ahogy tudsz. Próbáld megoldani, ne maradj benne egy ilyen kapcsolatban. A gyerekeknek sem túl jó példa, hogy ilyen kretén apjuk van.

2019. márc. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
72%

Offolok bocsi...Egy ismerősöm hasonló helyzetben van.

3 gyerek, mindet együtt akarták,bár apuka a 3.-at inkább csak azért hogy ne kelljen adózni. Beosztja a kaja pénzt mindenből az olcsót kell venni,gyerekekre ami kell (ruha stb)az családi pótlékból és az anyaságiból intézi anyuka.

Mondjuk nála nagy korkülönbség van a gyerekek között szóval inkább csak kifogásokat hallok hogy miért nem dolgozik. Ott a legkisebb fiú 7 éves lesz lassan a nagyok 12 fölött. Ebben a helyzetben megérdemli hogy semmibe vegyék. Csúnyán hangzik de 15 éve otthon minimum, persze hogy a férj besokall és még állandó kupi is van. Nálad viszont kicsit más a helyzet.Mindegyik gyerek kicsike,segítség nincs,de ne hagyd magad. Vagy fektesd le a szabályokat (már ha lehet nála), vagy hagyd el. Mérlegeld, hogy egyedül kb. mennyi pénzből fogtok élni és lépj ha megteheted. Nehéz lesz de a gyerekeid ne ezt lássák mert azt fogják gondolni ez egy követendő példa.

2019. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
78%

Nézd 2 gyerekem van, én sen vetettem volna el.

De van az a helyzet amikor a gyereknek nem kell megszületni.

Ha mosr ez van , mi lesz ha a legkisebb 17 lesz?

Nem kell annyira elitélni ezt a dolgot.

Ha már besikerült.

Te nem véletlenül a gyerekekbe menekülsz?

Csak indok mindenre.


És ha eladod a házat? Veszel egy kisebb panelt , marad pénzed is.


De szerintem jelenleg vergödsz mert nem jó sehogy sem az anyagi gondok, és a férjed miatt.


Én most boritékolom, hogy te ez az ember mellet fogsz maradni idegbajosan, és ennek a gyerekeid fogják meginni a levét.

De legalább van 3 gyereked.

2019. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
96%

Utolso vagyok.

Es csak azért írtam ezt mert egy problémát 2 gyerekkel s3m tudsz megoldani akkor mi lesz 3-al?

2019. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
76%
Esküszöm ez a kormány kinyírja a családokat.Ne mond már,hogy ez normális,hogy megcsináltok még egy gyereket sz.r kapcsolatra?A férjed nagy pénzéhesnek tünik,süt a dologból hogy miért akart ő is 3-ik gyereket.Ha jól látom még alig 32éves vagy,és három gyerek a nyakadon meg egy ilyen férj.Hát sok eszed nincs anyukám.Abortusz ellenes vagyok,de erre most én is azt mondom,hogy eljellene vetetni,viseld csak a lelkeden azt a terhet,amit ez hoz magával.A két gyerek mellől meg már elmehetsz dolgozni.A ház a tiéd,az apukát kirakhatod,válás és fizet neked a gyerekekre.És a fizudból,plusz amit küld az apzka,a gyerekekkel vígan megéltek.
2019. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Ja és írod hogy nem vetetnéd el.Akkor jobb lesz úgy szerinted,ha két boldogtalan gyerek mellé szülsz egy harmadikat?

Milyen apa már az ilyrn,aki elveszi a kártyát az asszonyától, aki épo terhes és van még 2gyerek???fuuu minek szaporodik az ilyen.Ettől a senkiházitól megkell szabadulnod,ha jót akarsz magatoknak

2019. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Akik abortuszra küldenèk a kérdezőt, nincsenek vele tisztában, hogy 16 hetes magzatot nem lehet elvetetni Magyarországon? 12 hét a maximum, erről már lecsúszott.
2019. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!