Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azzal macerál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapszaicin kérdése:

Barátnőm azzal macerál, hogy borotváljam le a nemi szőrzetemet. Én nem akarom, mert szerintem ez nem férfias. Hogyan győzzem meg őt arról, hogy örüljön inkább annak, ami a bozótból kiágaskodik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 15:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben gondolj a hitvitákra, képesek meghalni az igazukért az emberek, mintsem álláspontot változtassanak.
2019. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Told csak le, ki lehet egyszer próbálni azt is. Aztán amikor a borostádon lovagol, az lesz már hasonló neki, mint a felhasználóneved, így nem fogja annyira fontosnak tartani. Én is letoltam egyszer egy barátnő kedvéért, mondván nekem mindegy, aztán mondta, hogy maradjon meg inkább, úgy mégiscsak jobb volt. Vissza nő hamar, nyugi.

32/f

2019. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nincs vágva tehát trimmelve sem? Igazi retro vagy :D kipróbálnám! A férjem havonta egyszer borotválja, utána napokban mindig röhögök a csupasz faxxán, olyan gyermeki :D de ahogy nő vissza a szőr, úgy tetszik.
2019. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Érvelhetsz azzal, hogy a borotvától kipattog, napokig piros pöttyös lesz, viszket, ahogy nő a szőr, állandóan vakarni kéne munka közben stb. Érvelj, hogy neked miert lenne az macerás. Meg fogja érteni.
2019. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
sokkal jobb egy csupasz bránert cumizni, mint közben köpködni a göndör szőröket, fúj.
2019. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy hagyja meg az övét is természetesre, mert szereted azt nyalni, ami "a bozótból" kikandikál. xD
2019. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld meg vele, hogy ez oda-vissza működik, te sem ragaszkodsz hozzá, hogy csupasz legyen. Te is szereted őt természetes valójában.
2019. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Az élet nagy kérdései. Keresel olyan barátnőt, akinek így is megfelel.

Én is ezt teszem, ha borotvált a nőnek, egy két alkalom és elküldöm, úgy sem fogja megnöveszteni.

2019. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
A baratnodtol meg gondolom elvarod, hogy a segglyuka mellett is ki legyen gyantazva a szor. A nok havonta gyantaztatnak, ti meg egy trimmelestol sirtok. Rohej.
2019. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
#3-as de nagy forma vagy🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2019. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!