Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azzal macerál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapszaicin kérdése:

Barátnőm azzal macerál, hogy borotváljam le a nemi szőrzetemet. Én nem akarom, mert szerintem ez nem férfias. Hogyan győzzem meg őt arról, hogy örüljön inkább annak, ami a bozótból kiágaskodik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 15:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Trimmelésbe még nem halsz bele.
2019. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
38%

Miért férfias igénytelennek lenni?

Aki ad magára, arra meg egyből rá kell sütni, hogy bu2i.

Őszintén: A farkad csak a barátnőd látja, meg te. Ennyire nem érdekel, hogy kívánatos legyél neki? Mert az annyira férfias, hogy a gondozatlan, szőrös farkad dugogatod az orra alá, hogy kapja be és élvezze.

2019. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom orális szexnél kellemetlen neki a szőrt nyelni.
2019. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
51%
Soha nem fogok leszopni egy pasit, aki nem borotválja.
2019. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
29%

Szegény nő.

Majd csak talál egy normális, igényes pasit. Senki sem fog egy ősemberrel sokáig maradni.

2019. márc. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
A helyedben inkább égne a pofám és szó nélkül le csapnám egy hajvágóval majd borotva . Neki se szörös gondolom vagy a lába nem egy majom szörzetére hasonlít..
2019. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%
Hát én voltam olyannal is aki nem borotválta és olyannal is aki igen és elmondanám hogy sokkal izgatóbb egy szörtelen farok. Nagyobbnak látszik és nagyobb örömmel nyalom a környékét is. Egy próbát szerintem megér max vissza növeszted ha nem jön be. De egyébként magammal ugyan így voltam. Soha nem akartam volna leborotválni de ahogy elsőnek megtettem most soha vissza nem növeszteném.
2019. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Majd talál olyat, ami le van borotválva. Nem nagy kunszt.
2019. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom ti milyen faxxt szoptok, hogy szőr megy a szátokba, de amit én szopok szőröst, attól még nem volt a számban szőr.. Érdekes :o
2019. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem azért, de kicsit torz a nézetetek : a szőrösség nem igénytelen hanem természetes!
2019. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!