Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg élősködik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg élősködik, vagy én lihegem túl?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél éve ismerkedtünk meg, kb egy hónapja jártunk, amikor eldöntöttük, hogy kb fél év múlva összeköltözünk. Ő kezdeményezte. Én külföldön élek, hozzám jött ki. Gyorsan talált is munkát, magyarokkal dolgozott. 3 hónap múlva kapott egy jobb állásajánlatot, elfogadta, de egy hónap múlva a főnök elbocsájtotta. Ezután éldegélt a félretett pénzéből, filmezgetett otthon, a házi munkában is a saját részét elvégezte. Amikor elfogyott a pénz, tőlem kért kölcsön, hogy nyelvtanfolyamra menjen, mivel az ország nyelvét nem beszéli. Ez a néhány hónap alatt 1x volt interjún, de szerintem csak kíváncsiságből, mert első blikkre lejött, hogy átverés, egyszer pedig beadta az életrajzát egy gyárba. De szerinte nem hívták, mivel éjszakai műszakot nem akart. Mostanában csak tanfolyamozik, heti 3 x 3 óra, heti párszor csinál valami nagyon gyors kaját, zacskóslevest, elmosogat minden nap, és állítása szerint tanulni nem bír, mert 1 óraja marad szabad a napból mielőtt jönnék, azt pedig pihenésre szánja. Amikor rákérdeztem, hogy mivel tölti az időt, bevagott rakás dolgot, ez kb 3 óra hossza. Amikor rámutattam, hogy utoljára én porszívóztam, látszik a padlón, akkor elkezdte, hogy nem a szolgám. Válaszoltam, hogy èn pedig nem az anyja vagyok, hogy a heverészést fizessem. 12 órát dolgozok, 6 órát alszok, a segítség bizony jól jön, főleg, hogy egész nap otthon van. A komolyabb tisztítást a szabadnapokon végzem. Csak a fenntartás lenne a dolga. Elmondtam neki, hogy az a gyanúm, hogy ő így tök jól meg van, én dolgozok, ő meg filmezgethet otthon. Azóta nem beszél velem. Amíg külön is voltunk ezt csinálta. Dolgozott, majd valamiért nem ment tovább, 3 hónapig felélte a pénzét, utána újra elkezdett, pedig nagyon hangoztatta, hogy dolgoznia kell, hogy félretudja az induló tőkét rakni. Csak mekem tűnik úgy, hogy neki ez megfelel?
2019. márc. 16. 15:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Haznos volt mind.
2019. márc. 16. 18:58
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen filmeket néz? Én is sokat filmezek, de már ritkán találok jót, amit még nem láttam. Tarthanál engem helyette. Mosok, főzök, vasalok, kész fnyeremény vagyok. A munkát unom. Egyedül élek 8 éve. Ma húslevest főztem, holnap túrós csusza lesz. Ezeket megfőzni sem vesz el többet mint 10 perc az életemből. A nagy ormánya miatt nem dobtad még ki?
2019. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlatot, de épp az a gond, hogy ilyenre nincs szükség :) erről még az ormánya sem tud meggyőzni.
2019. márc. 17. 05:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!