Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy beszél velem mint a kutyájával. Csak én gondolom így? Részletek lent.

Figyelt kérdés

10 hónapja együtt vagyunk a barátommal, tudni kell, hogy ő Benzinkutas, én pedig most végzek a jogi egyetemen, tehát tanulok, valamint apukám cégénél szoktam besegíteni, de az nem kötött munkaidő. Mindketten 25 évesek vagyunk.

A párom nagyon sok mindent megtett értem, rengeteg ajándékot kaptam tőle, én is igyekeztem megadni minden tőlem telhetőt, de nem keresek még túl sokat, a családunk egyébként gazdag, de nem adnak annyira sok penzt, hiszen csak neha segitek be es kozben tanulok az allamvizsgakra, ami ugye nem kis munka, tehat nincs idom dolgozni folyamatosan, csak mondjuk napi 4 oraban.

O 12 orakat dolgozik.

Jo alakom van, es szep vagyok, ehhez kepest sokszor megkaptam, hogy kicsit dagadt vagy nem? Meg pl. megszagol es : kicsit s*eggszagod van, nem? Es o ezeket viccnek szanja, de nekem annyira nem jon be. Amugy nyilvan nem vagyok budos.

Osszekoltoztunk es a helyzet meg rosszabb lett: “Mondd apadnak, hogy adjon tobb penzt, mekkora zsido mar” vagy “ Nekem nincs idom arra mig te megtanulsz rendesen felmosni ugyhogy szallj ki az eletembol.”

Multkor mentem az elso allamvizsgara( a jogi karon tobb van) es ezt mondta indulas elott, ugyanis o vitt el: “Na a taxisod visz allamvizsgazni, nem tudom minek, te ugyis azt varod csak hogy valaki eltartson, be se kene menned.” Meg: “Fuvarozni jo vagyok mi? “

Nem azert tanultam ennyit, hogy valaki folyamatosan degradaljon, azert tanulok, hogy kesobb sokat kereshessek, teljesen kikeszit.

Mostmar ki is akar rakni a lakasbol az allamvizsgaidoszak kozepen, mert idezem: “neki nincs ideje arra, hogy en rendesen megtanuljak takaritani es mindig szethagyom a hajgumaijaim” ....

Folyamatosan piszkal es eleg alpari modon!

Elkezdtem tobbet takaritani es akkor is talalt mindig valamit amibe belekothet! Peldaul, csak hogy lassatok, ilyeneket: “A FURDOSZOBABAN MAR MEGINT LECSUSZOTT A TOROLKOZO A TOROLKOZO TARTOROL!!! EZT NEM BIROM!!!”

Ja es kozben meg azzal is gyanusitgat, hogy megcsalom es amig o nincs otthon es dolgozik mas ferfiakat hivok a lakasba... Úr Isten komolyan... és még csak 3 hete lakunk együtt... minek akart összeköltözni, ő találta ki az egészet.., azelőtt is ismert 9 hónapja...

Mit tegyek? Ebben az idoszakban tamogatnia kene...


2019. márc. 25. 12:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
49%
De azokra a hozzászólásokra nem válaszoltál minek vagy vele miért viseled el ezeket a beszólásokat stb stb. Szüleid tudják e stb. Nem értem miért kerülted a forró kását hogy elhagyod. Nem éltél még egyedül. És? Haza költözöl és folytatod a tanulmányidat ezt a patkányt meg felejtsd el miket is mondott neked.
2019. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%
Pakolj össze még ma, menj haza, koncentrálj a vizsgáidra, ezt a bunkót meg felejtsd el.
2019. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nyilván azért viseltem el mert szerettem. Azt mondta azért van vége mert lenullázódott és ő nem bír eltartani. De könyörgöm én mem kértem. Viszont most hallottam, hogy megvette a legújabb iPhone XS-t amúgy ma. Ezt az árvízkárosultat. 😂
2019. márc. 25. 13:41
 24/41 anonim ***** válasza:
19%
Költözz hozzám, még a tanulásban is segítek és nem hányom fel ha nem tudsz takarítani!😉
2019. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ez egy (egyelőre) érzelmileg bántalmazó kapcsolat, de ha sokat vársz még, fel is fog pofozni.

Kb a harmadik s.ggszagú vagy/dagadt vagy jellegű kijelentésnél legkésőbb el kellett volna köszönni tőle, de még most sem késő. Csomagolni, költözni, jelen pillanatban bárhová ahol egyhelyben tudsz létezni az államvizsgák végéig. Barátnőhöz, szülőkhöz, nagynénihez, szállodába, 3 nm-es kisszobába, mittudomén.

Utána ráérsz tökéletes albérletet keresni, most az államvizsga a fontos, és hogy ettől a tirpáktól szabadulj amíg tudsz.

2019. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
63%

Szakits meg ma es koltozz el. Kisebbsegi komplexusa van es ez csak egyre rosszabb lesz. En is sokszor tapasztalom ezt diplomas csinos nokent.


Soha nem lesz jo kapcsolatotok. Az en elettarsam feltakarit helyettem szo nelkul,ha latja,h nincs idom. O is 12 orazik.


N/37

2019. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
64%
Dobd a fenébe.
2019. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
86%
Mintha csak egy régi barátnőm házassága lenne. Köztük nem volt ilyen nagy szakadék, a barátnőm fodrász, a férjének meg tök átlagos munkája. De a fodrászat egyre jobban ment, a barátnőm folyamatosan képezte magát, mindig a legújabb technikák, igényes üzlet, elkezdett nagyon népszerű lenni, és jól keresett. A férje pedig elkezdte ugyanígy lehúzni. Állandóan csak a rossz tulajdonságait emelte ki, csúnyán beszélt vele, és elhitette vele, hogy egy értéktelen nő, holott feltűnően csinos is volt, a pasi meg tök átlag.
2019. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
85%
Azért viselkedik veled így, mert megteheti. Nyilván neked is jó így, mert ezt kevés nő egedné meg a párjának.
2019. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
80%
Igazi tajparaszt. Én is néha bunkó vagyok de nem sötét. Ez a gyerek nagyon kész van . Lehet kidobni
2019. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!