Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy beszél velem mint a kutyájával. Csak én gondolom így? Részletek lent.

Figyelt kérdés

10 hónapja együtt vagyunk a barátommal, tudni kell, hogy ő Benzinkutas, én pedig most végzek a jogi egyetemen, tehát tanulok, valamint apukám cégénél szoktam besegíteni, de az nem kötött munkaidő. Mindketten 25 évesek vagyunk.

A párom nagyon sok mindent megtett értem, rengeteg ajándékot kaptam tőle, én is igyekeztem megadni minden tőlem telhetőt, de nem keresek még túl sokat, a családunk egyébként gazdag, de nem adnak annyira sok penzt, hiszen csak neha segitek be es kozben tanulok az allamvizsgakra, ami ugye nem kis munka, tehat nincs idom dolgozni folyamatosan, csak mondjuk napi 4 oraban.

O 12 orakat dolgozik.

Jo alakom van, es szep vagyok, ehhez kepest sokszor megkaptam, hogy kicsit dagadt vagy nem? Meg pl. megszagol es : kicsit s*eggszagod van, nem? Es o ezeket viccnek szanja, de nekem annyira nem jon be. Amugy nyilvan nem vagyok budos.

Osszekoltoztunk es a helyzet meg rosszabb lett: “Mondd apadnak, hogy adjon tobb penzt, mekkora zsido mar” vagy “ Nekem nincs idom arra mig te megtanulsz rendesen felmosni ugyhogy szallj ki az eletembol.”

Multkor mentem az elso allamvizsgara( a jogi karon tobb van) es ezt mondta indulas elott, ugyanis o vitt el: “Na a taxisod visz allamvizsgazni, nem tudom minek, te ugyis azt varod csak hogy valaki eltartson, be se kene menned.” Meg: “Fuvarozni jo vagyok mi? “

Nem azert tanultam ennyit, hogy valaki folyamatosan degradaljon, azert tanulok, hogy kesobb sokat kereshessek, teljesen kikeszit.

Mostmar ki is akar rakni a lakasbol az allamvizsgaidoszak kozepen, mert idezem: “neki nincs ideje arra, hogy en rendesen megtanuljak takaritani es mindig szethagyom a hajgumaijaim” ....

Folyamatosan piszkal es eleg alpari modon!

Elkezdtem tobbet takaritani es akkor is talalt mindig valamit amibe belekothet! Peldaul, csak hogy lassatok, ilyeneket: “A FURDOSZOBABAN MAR MEGINT LECSUSZOTT A TOROLKOZO A TOROLKOZO TARTOROL!!! EZT NEM BIROM!!!”

Ja es kozben meg azzal is gyanusitgat, hogy megcsalom es amig o nincs otthon es dolgozik mas ferfiakat hivok a lakasba... Úr Isten komolyan... és még csak 3 hete lakunk együtt... minek akart összeköltözni, ő találta ki az egészet.., azelőtt is ismert 9 hónapja...

Mit tegyek? Ebben az idoszakban tamogatnia kene...


2019. márc. 25. 12:36
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%
10 hónapos lófasz kis kapcsolatban mégis mire vársz? Ha elhagyod, kb minimálisan sérülsz, ha vele maradsz, akkor minden önbecsülésed elveszik és egy utolsó lábtörlő lesz belőled. Talán aranyból van a farka, amiért megéri ebben a szarban maradnod, vagy mégis mi az isten bajod vagy??
2019. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
96%
Át kéne írni ezt a mondást, a kutyámmal nem beszélek így.
2019. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
45%

az igen.. figyelj szerintem egyértelmű, hogy nem illetek össze. a srác egy tapló. illetve vannak olyan párok akiknél ez belefér.. van olyan pár, ahol a seggszagod megjegyzésre az a válasz, hogy neked pedig pisiszagod és mindketten nevetnek egy jót :D szerintem ahogy telni fog az idő ez csak rosszabb lesz..

amúgy melyik egyetemre jársz? :D nekem is most lesznek a zv-im ;)

2019. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
78%
Hát, akit pár szaros ajándékkal így meg lehet venni, hogy ezután eltűri az alázást és a tirpákságot az meg is érdemli.
2019. márc. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
51%
És ezt valaki elhiszi...
2019. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Én szerettem őt, de már egyre inkább a maga valójában látom. Egy csöves akk megpróbál lehúzni a szintjére. Hozzá kell tenni, hogyha én visszaszóltam neki, 1 napig nem szólt hozzám.
2019. márc. 25. 13:01
 17/41 anonim ***** válasza:
21%
Azért meghallgatnám a másik felet is, hogy ő hogy látja a történetet.
2019. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Most felhívott, hogy jó lenne, ha napokban kipakolnék a lakásból, úgyhogy ez eldőlt. Elképesztő... 3 hete ô talàlta ki, hogy mindenem vigyem oda. Kemény gyerek.
2019. márc. 25. 13:22
 19/41 anonim ***** válasza:
79%

Igen... Próbál lehúzni az ő szintjére, mert iszonyatosan irigy rád és tele van kisebbségi komplexussal. Nekem is ilyesmi volt az első barátom. Egyetem alatt folyton megkaptam a "minek neked tanulni", meg "semmi értelme sincs az egyetemnek" és én "úripics_" vagyok. Már akkor szakítani kellett volna vele, csak ugye első kapcsolat. Szerencsére utána szétmentünk.

Már olyan miatt is lépni kell, hogy "sggszagod" van... Egy férfi nem mond ilyet egy nőre, kivált a barátnőjére nem.

2019. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
27%
Közben eldőlt a dolog, a srác szakított.Itt valami más van.A kérdező elmondza a párja rossz tulajdonságait a sajátját viszont nem.Én is meghallgatnám a másik oldalról ezt a történetet.
2019. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!