Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Évekig dolgoztam, aztán összeházasodtunk a férjemmel, és úgy alakult, hogy közel egy éve itthon vagyok, nem tudom, még meddig. Talán maximum egy évig, de lehet, csak őszig.

Nincsenek anyagi gondjaink, jól keres.

Nem szoktam magyarázkodni senkinek, nem tartozik másra, csak kettőnkre.

Mégis egy alkalommal, amikor a párom egyik lány haverja átjött, és kicsit szétnézett a lakásban, megjegyezte, miből van nekem két pár szandálom, mikor nem is dolgozom.

Kicsit megütköztem. Egyrészt az egyik szandálom már négy éves, ezt a nyarat még talán kibírja, az egyik pánt sajnos kiengedett kicsit. A másik most lesz két éves, semmi baja. Amugy csak abból az egyszerű okból van kettő, hogy az egyik fehér, a másik meg fekete.

Illetve ugyanez a lány, amikor mi voltunk nála, egy alkalommal elküldött a jó fenébe, mert hogy én nem tudhatok semmit az életről, mert én csak kitartatom magam (ez a szandálos eset után volt).

De máshonnan is kaptam már hasonló megjegyzéseket.

Illetve amikor dolgoztam, az egyik lány a baráti társaságból azért szólogatott be (hogy bezzeg neki nem kell), most hogy nem dolgozom, azért. Mert ugye ő korábban se dolgozott, sose akar, de én nem vagyok

ő, szóval...


Néha komolyan úgy érzem, hogy valamit nem jól csinálok.

Jóval kevesebbet költök magamra, mint amikor dolgoztam (pedig most jobban állunk), mégis néha úgy érzem, hogy igaza van, aki beszól.


2019. márc. 30. 20:59
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Az első diplomámat csinálom nappalin, meg a háztartást otthon, de ez most nem lényeges, hisz egyik se hoz be pénzt.

(Alkalmi munkáim vannak ugyan, amikor ráérek, de az nem számít)

2019. márc. 30. 21:43
 12/38 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen irígy alakok magukat minősítik.Ne foglalkozz vele.Irígy és álszent a legtöbb ember, játsszák a nagy munka hősét, mert nekik csak ez jutott.De ha lenne, aki eltartaná a seggüket, ba sznának dolgozni!
2019. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%

Ne foglalkozz velük. Irigyek, hogy nappali tanulsz es tudsz csak a tanulásra koncentrálni.


A lány haver pedig ostoba vagy inkább direkt bántani akart. Nincs véletlen oda a férjedért?

2019. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
67%

Szia ! Ne törödj az ilyen emberekkel akik itt is irtak neked! NEM MUSZÁLY DOLGOZNOD! itt a gyakorin kik ezek a nyomorult emberek hogy megmondják hogy dolgoz vagy nem .


A másik kis szuka pedig irigy talán azért mert tetszik neki a pasid ,figyelj rá a pasidra mert férfi-nő barátság nem létezik . Vegyél egy új cipőt és mutasd meg a csajnak hogy fájjon hogy olyan szerencsés vagy hogy egész nap othon lehetsz és a párod eltart.


Igen is jobb othon "dögleni"mint dolgozni ha megengedhetjük magunknak!!!

2019. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
31%

#18


Kösz

2019. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy miből élsz. Hadd irigykedjenek! Nekem pl. olyan melóm van, hogy egy évben 3 hónapot dolgozok. Akkor megkeresem az egész évre valót. A többi 9 hónapot végig "henyélem", mert nekem így jó. És sokan irigykednek. De nekem igy jó. 35/n
2019. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
8%

Miért nem azt csinálod?!

Igaza van.

2019. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Lehet, én szenvedek fogalomzavarban, de tudtommal azt hívják kitartottnak, akit minden kötöttség nélkül szexért cserébe tartanak el.

Többek közt ezért sértő.

2019. márc. 30. 22:10
 19/38 A kérdező kommentje:
Miért nem fogom semmire sem vinni? Pont azon vagyok, hogy vigyem valamire, de sajnos nekem is csak 24 órából áll egy nap...
2019. márc. 30. 22:12
 20/38 anonim ***** válasza:
21%

#22


Mondjuk, ha a háztartást teljes egészében te vezeted akkor háztartásbeli vagy ami egy külön foglalkozás.


Ha viszont nem, mert "majd a bejárónő" meg "majd étteremben eszünk úgyis", akkor más a helyzet.

2019. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!