Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora probléma, hogy nem dolgozom?

Figyelt kérdés

Évekig dolgoztam, aztán összeházasodtunk a férjemmel, és úgy alakult, hogy közel egy éve itthon vagyok, nem tudom, még meddig. Talán maximum egy évig, de lehet, csak őszig.

Nincsenek anyagi gondjaink, jól keres.

Nem szoktam magyarázkodni senkinek, nem tartozik másra, csak kettőnkre.

Mégis egy alkalommal, amikor a párom egyik lány haverja átjött, és kicsit szétnézett a lakásban, megjegyezte, miből van nekem két pár szandálom, mikor nem is dolgozom.

Kicsit megütköztem. Egyrészt az egyik szandálom már négy éves, ezt a nyarat még talán kibírja, az egyik pánt sajnos kiengedett kicsit. A másik most lesz két éves, semmi baja. Amugy csak abból az egyszerű okból van kettő, hogy az egyik fehér, a másik meg fekete.

Illetve ugyanez a lány, amikor mi voltunk nála, egy alkalommal elküldött a jó fenébe, mert hogy én nem tudhatok semmit az életről, mert én csak kitartatom magam (ez a szandálos eset után volt).

De máshonnan is kaptam már hasonló megjegyzéseket.

Illetve amikor dolgoztam, az egyik lány a baráti társaságból azért szólogatott be (hogy bezzeg neki nem kell), most hogy nem dolgozom, azért. Mert ugye ő korábban se dolgozott, sose akar, de én nem vagyok

ő, szóval...


Néha komolyan úgy érzem, hogy valamit nem jól csinálok.

Jóval kevesebbet költök magamra, mint amikor dolgoztam (pedig most jobban állunk), mégis néha úgy érzem, hogy igaza van, aki beszól.


2019. márc. 30. 20:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
34%

#36


Ez mondjuk érthető.


Én az egyetlen dolog amiért kedvelem a "céges bulikat" az az, hogy ez a pár találkozó az év összes szociális eseménye a számomra és emiatt jó érzés.

2019. márc. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Te már tettél fel itt kérdést,mert maga a szitu marha ismerős.Nem te voltál az aki elment a palijával a havernőhöz,és ők elmentek kettesben kajálni is mikor nem volt kedved ? Szerintem igen.
2019. márc. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, itt a csalán mindenki f**zát csípni fogja, mert itt is mindenki irigy. Nem dolgozol, te dolgod, senkinek semmi köze hozzá és ezt meg is lehet így mondani. Én meg vagyok elégedve az életemmel, szóval nem fogok rád gyűlölködni, hogy te nem dolgozol, de a sok proli, aki ide beszabadul, igen. Ezen élik ki magukat, nyugi. Mintha nem teljesen lenne mindegy, hogy ki mit csinál...és azt szoktam mondani, hogy aki nem elégedett az életével, az foglalkozik másokéval. Szóval a haver csajnak valami nem oké. A férjed amúgy nem véd meg...?
2019. márc. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer. Nem kaptál rá elég választ?
2019. márc. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, ha egyetemre jársz az nem a semmittevés kategória, és nyilván egy átmeneti állapot. Ha nem eltartottként akarsz megöregedni, akkor nem gáz. Amit viszont meg kellene fontolnod, hogy a saját jövendőbeli szakmádban keresel egy gyakornoki pozíciót, igen, akár ingyen is, hogy ne úgy kezdd el az életed, hogy diplomával a kezedben egy percet sem dolgoztál még úgy, hogy azt az önéletrajzba is be lehessen írni, mert így tényleg nagyon nehéz lesz saját lábra állnod.
2019. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
11%
Miért töröltetted azokat a válaszokat, amik nem a te álláspontodat erősítik? Elég szánalmas...
2019. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Semelyik választ nem töröltettem, itt se voltam.


Jó lenne már felfogni, hogy nem csak a kérdező értékelheti vagy jelentheti a válaszokat.

2019. márc. 31. 14:34
 38/38 anonim ***** válasza:
A kérdésedből ítélve nem tűnsz anyagiasnak , csak picit ellustultál .. irigylik a helyzetedet azért csipkelődnek.. Verd pofán valamelyiket egyszer és akkor magához tér.
2019. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!