Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen exfelesseggel?

Figyelt kérdés
4 éve ismertem meg a férjemet ! Csúnya valason volt tul , mondta , h eleg dilis az exe , de ugy voltam vele nekem ezzel nem kell foglalkoznom , majd o intézi ! Addig nem is volt gond , amíg csak egyutt voltunk , ahogy megtudta , h jon a baba es össze is hazasodtunk elindult a lavina !!! Folyamatosan hergeli a ferjem lányát , ellenem a baba ellen ! ( olyanokat mond , h neked oket nem kell szeretni, nem a tesod , nem az anyad ) most ott tartunk , h feljelentett minket gyt emelésért , mikor a ferjem elmagyarázta , h sajat magát égeti ezzel mivel meg egy gyerek van csak csökkentenek ! Eddig eleg volt neki a havi 40000 Ft + mi veszünk neki folyamatosan uj cipőt , ruhákat , nagyobb kiadásokat amit szeretne ! Eddig jöhetett heti 4 napot is , most nem! Hetvegen mindig vittük magunkkal kirándulni , most hiába hívtuk nem jöhet , mindig valamerre el viszi csak nehogy a baba közelében legyen! Most ket hetente láthatjuk , de mar a ferjemre ra szolt , h csak igy engedi meg azt is , ha csak a lanyal lesz foglalkozva , vigye mindenféle !!!! Most az mondta a kislány , h anya azt mondta , apa mar nem szeret soha többe teged , mert lett az a zabi kolok 😡😡😡! Persze tagad!!! Hogy nem o mondja ezeket a kislánynak , hanem a kislánynak faj , h lett egy baba! A ferjem mar , nem tud mit kezdeni vele , en meg nem ertem , h egy anyaba h lehet ennnyi rosszindulat ?????!
2019. ápr. 2. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Gyt per meg 12 lesz kivancsi vagyok , h mit er el ezzel !Mert szerintem a nagy semmit es ha csökkentenek akkor meg mi leszünk a szemetek !
2019. ápr. 2. 17:39
 12/12 anonim ***** válasza:
23%

Ő beszél zabigyerekről, akinek a kölyke nem él családban?! Na ne nevettesen már a szipirtyó!

A te gyerekednek van anyja is és apja is, boldog családi háttérrel. Az övének mije van? Egy megkeseredett, b..szatlan anyja.

2019. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!