Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a feleségemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a feleségemmel újra egymásra találjunk a házasságunkban?

Figyelt kérdés

Két gyermekünk van, akiket nagyon szeretünk. Mi is nagyon szeretjük egymást feleségemmel, de úgy érzem hosszú ideje már hogy nem kíván, legalábbis ami a hálószobai életünket illeti.


Úgy érzem ha én nem kezdeményezek, akkor semmi sem történik (így se sok..).

Úgy érzem férfiként és apaként többet érdemelnék. Egész nap dolgozok, reggel elviszem a nagyot bölcsibe, délután játszóterezünk, etetek, altatok, pelenkázok, olykor-olykor éjszakázok is ha a pici fogzik, hogy tudjon pihenni a feleségem következő etetésig.

Ha olyan van anyósom és édesanyám is elszokott jönni néha segíteni, tehát még csak azt se lehet mondani hogy magára maradt a gyermeknevelésben a párom.


Nem szeretnék sem elválni, sem más karjaiba futni, vele szeretném leélni az életemet a nehéz idő dacára is de kezdek belefáradni abban hogy könyörögnöm kelljen egy kis "együttlétért" és abba hogy ez csak engem zavar..


Nagyon sokat beszélgetünk, hogy hogyan lehetne visszahozni a tüzet a házasságunkba de kifogást többet érzek, mint megoldási javaslatot vagy áldozatkészséget.


Akik jártak hasonló cipőben, hogyan sikerült megoldanotok a problémát?



2019. ápr. 11. 13:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%
Barátom, ezt elbuktad, a feleséged már nem tekint férfiként rád, csak apuka vagy a szemében, ezért nincs szex. Jobb, ha beletörődsz vagy elválsz. Ő egyszerűen nem érdekelt a szexben, gyerek megvan, valószínű nem is élvezi igazán, ami motiválná. Elég sokféle háttér oka van, de nem valószínű, hogy elmondja mi a tényleges oka, csak hogy már nem kíván szexuálisan.
2019. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan elképesztő némely válasz, bezzeg ha a pasik nem akarnak szecet akkor nekiesnek egy női kérdezőnek hogy oldja meg maga....
2019. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

A nagyobbik 3 éves múlt, a kicsi 4 hónapos.

Igen, tisztában vagyok a hormonális változásokkal és nem tudok rá haragudni hogy emiatt alábbhagy a vágy, de bármilyen nehéz is ilyet leírni: Nekünk férfiaknak is van szükségünk ölelésre, babusgatásra, szex-re, egyszóval szeretetre hogy érezzük van kiért élni, dolgozni, gályázni.


Az "apa vagy, ez a kötelességed" kommentektől féltem a legjobban. Nem (csak) kötelességből teszem amit teszek, hanem azért mert szeretem a gyermekeimet és egy pelenkázás, altatás, etetés is közös idő velük, amiből pedig áldás az a kevés idő..


Annak a férfinak lenne ez "kötelessége" aki otthon marad GYES-en a gyerekkel.

2019. ápr. 11. 15:23
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem tök jó a hozzáállásod.

Ne hallgass az idiótákra, akik szerint ennyi volt, látszik hogy nem voltak még hosszabb komoly kapcsolatban.

A fontos kérdésre még mindig nem válaszoltál, hogy miért nem kívánhatja.

Nem muszáj persze ide írásban válaszolnod, elég, ha csak magadban teszed.

Szerintem a 0. lépés lenne, hogy ha még nem tettétek, akkor őszintén beszélgettek az okáról, hogy ő mit érez pontosan, mi tartja vissza.

Mivel védekeztek? Ha hormonnal, akkor lehet ez a probléma - nálunk már majdnem ráment a kapcsolat a szex hiányára, mire rájöttünk, hogy egyszerűen csak a fogamzásgátlóm okozza, és könnyen orvosolható a probléma.

Az ágyon kívül milyen a kapcsolatotok? Sok esetben nem a szex hiánya miatt romlik meg a kapcsolat, hanem pont fordítva, a nők pedig nagy átlagban érzékenyebbek erre.

Én azt ajánlom, beszéljetek erről, járjátok körbe a témát mindenfelől, minden lehetőséget érdemes számításba venni, nekünk bevált.

Amit még ajánlok, menjetek el valahova egy hétre, vagy csak egy hosszúhétvégére! Wellness, városnézés, túrázás, akármi, amit szerettek, de mindenképp kettesben, hogy 100%-ig egymással tudjatok foglalkozni.

Nálunk ezek segítettek.

Bocsi, nagyon konkrét dolgot nem tudok írni, mert ahhoz tudni kellene a konkrét okot. Ha arra rájöttök, onnantól könnyebb a helyzet.

Sok sikert! :)

2019. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
38%
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy ez egy jó házasság és ne kételkedj kettőtökben, egyszerűen csak megváltozott a szeretetnyelvetek. 2 kicsi gyerek mellett... Elhiszem, hogy igényed van rá, a feleséged testi szeretetére, de próbáld meg úgy felfogni, hogy most így szeretitek egymást. Nem tudom, érted-e, mit mondok, nem tudom jobban kifejezni.
2019. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, minél háziasítottabb apukaként viselkedsz, annál kevésbé érez vágyat rá a feleséged, hogy összebújjon veled.


Csaj próbaképpen járj el párszor konditerembe, aztán ha nem jön be, akkor abbahagyod.


#8

2019. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van Kérdező, a gyerek körüli tevékenység annak a kötelessége, aki otthon van vele. A GYES-t, GYED-et erre találták ki. Jól elkényeztetted a feleségedet.
2019. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

#8:


Sportolok és adok magamra, de nem azért hogy féltékennyé tegyem a feleségemet, ezt a tanácsot 10 évvel ezelőtt talán megfogadtam volna :)

2019. ápr. 11. 17:29
 19/30 anonim ***** válasza:
a #15-ös válaszom miért lett lepontozva? Mert nem azt tanácsoltam, hogy dobja ki? -.-
2019. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok ide vagy oda, én szülés után lesz#ptam a férjem, mert minden más eszembe jutott, csak a szex nem. Én is szoptattam a picit, éjszaka többször ébredt, fáradt voltam, segítségünk nem igazán volt, nagyszülők még dolgoznak. De megtettem a férjemnek mert azért mert én nem akartam szexelni (fájdalmas gát) attól még segítettem kielégülni.
2019. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!